Kardeşime olan sevgimi bitiriyorum, güçlü müyüm güçsüz mü?

Merhaba arkadaşlar, erkek kardeşimin birçok hareketine rağmen kalbim kırılmadı, hep affettim. Bugün ise sabrımın taştığını anladım ve onun bana yaptığı saygısız ve sevgisiz kabalıklara daha fazla tahammül göstermemeye karar verdim. Kardeşimin bu sevgisizliği, kıskançlığı ve salaklığına artık kin besliyorum ve ona sevgi beslemeyeceğim. Beni üzdüğü için günlük işlerimi halledemiyor ve depresif şekilde yataktan çıkamıyorum. Artık sevgi vermeyeceğim ve mantığımla bencil hareket edebileceğim için sizce bu durum artık beni güçlü ve dayanıklı yapar mı?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Haydaa bu ne ya kardeşsiniz siz birbirinizi yontmalısınız.. yani küsmek falan nedir yaa.. ergenmisin kızım

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bir yabancı gbi olun evde. kardeş kardeşin kuyusunu kazıor bu devirde hele de bir erkekse kudurmuş köpek gbi olurlar

0|0
    0|0
    • 2ay

Senin de kardedin var mi

• 2ay

Kudurnus kopek derken?

• 2ay

kardeşler öleler

Erkekler Ne Diyor 3

• abla sen misin

0|0
    0|0
    • 2ay

Hyr canım. Ablana kötü davranma

• 2ay

ablama sorsan bende malımdır muhtemelen :D ailede olmaz böyle şeyler dediğim gibi güçle alakası yok bu durumun

• 2ay

Biz ne zaman tam bir aile olduk ki... Hetkes kendi telinden çaliyor. Herkes birbirine küs, kırgın.. En kötüsü ve geri dönülemez olanı ise bunlara kin ve intikam duygusunun eşlik ediyor olması. Bu duyguların temeline inmek lazim

• Kac yasinda kardesin

0|0
    0|0
    • 2ay

19 yaşında

• 2ay

Deme soyle cocuk daha o sen ablasin ama

• 2ay

Abla olarak onu surekli uyardinmi sayginida dinlemiyorsa artik buyudukce anlar ne hatalar yaptigini daha cocuk bea

• Çizgi koymalısın ve o çizgiyi aşmasına izin verme.

0|0
    0|0
    • 2ay

Teşekkürler ama soruma cevap olarak ne söyledin?

• 2ay

Ne söylerdin?

• 2ay

Birşey söylemeye gerek yok. O yaşta n ir delikanlıya lafla hizaya getiremezsin. Onun kendi yerini bilmesi için olgun ve dik bir duruşun olması gerekir. Onun seviyesine inersen seni kendine rakip görüp dikleşmeye başlar

Kızlar Ne Diyor 2

• Siz kardeşsiniz unutur gidersin bunu 😂

0|0
    0|0
  • erkek arkadaşın veya patronun olsa böyle hemen rest çekemezsin unutma. KARDEŞ O

0|0
    0|0
    • 2ay

Rest değil. Lütfen tamamını oku sorumun

• 2ay

Annemle dayimin soguk ir iliskisi var ve kalp kirikliklariyla dolu. Kardesim ise aynı dayıma cekmis. Ikisinin de kafasinin icine...

• 2ay

ama sen o konuda annene çekme işte. kaybedince anlaşılır öyle şeyler. Allah muhafaza.

Yükleniyor...