Aile bağları yakın olanlar nasıl oluyor çok kıskanıyorum :/ ?

Ablam çalışıyor izinli olduğu zaman annemle anlaşamıyoruz resmen evde herkesi etkiliyor. Bugün eve erken geldim ablam da evde annem benimle tripli falan hatta neredeyse konuşmuyor bile ama onunla gülüp eğlenmeler falan. Çok mutlu olduğum anların içine edilir genelde, özellikle ablasıyla yakın olanlar nasıl oluyor?

0|1
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• takma fazla odana çekil takıl

1|0
    0|0
    • 2ay

Olmuyor işte insan ihtiyaç duyuyor sonra da konuşmuyorum falan diye laf işitiyorum

• 2ay

asi ruh :P

• 2ay

:) :)

Erkekler Ne Diyor 2

• bir bes kardesiz kardeslerimin dordu evli 4 yegenim var 3 enistem bir gelinkizimiz var. Annem ve babam..
    Cok sukur Allah bozmasin hepimizin arasi vok iyidir ozellimle kardeslerin.
    Allah herkese nasip etsin bu birligi dayanismayi kardesligi. Annem hersey bir yana o biyana.. melekler kiskanir kalbini 😊 masallah deyiniz lutfen (:

0|0
    0|0
  • Yav aile bağı çok güzel tabi ama ailem bana müdahele edince deli oluyorum şunu buraya koy oradan al nereye vs 😆

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Aynı durumları yasadim halada daha yasarım malesef genclik yillarinda ablam yüzünden hep geri planda bırakıldım

1|0
    0|0
  • Bizdede öyle annem cok ayrımcılık yapiyor benimle yanlızken cok iyi başkaları varken yüzüme bile bakmıyor..

0|0
    0|0
    • 2ay

Ayrımcılık değil aslında ablamın etkisinde çok kalıyor neler söylüyorsa ona

Yükleniyor...