Nasıl arkadaşım olur?

Merhaba ben İstanbul a yeni taşındım. Çalışıyorum ama küçük bir mimarlık ofisinde çok iş arkadaşım yok. İş dışında ve genelde hiç arkadaşım yok bu şehirde. Sizce nasıl arkadaş edine bilirim? Kulüp olur nebiliyim bir kurs olur. Önerileriniz neler?

Güncellemeler:
2ay Kızlar cevap verebilir mi acaba? Kızlar neden erkekler gibi arkadaş canlısı değil.

0|0
2|25

En İyi Erkek Görüşü

• Ey Türk kızı! Seni arkadaşlık bahanesiyle yatağa atmaya hevesli düşmanların olacaktır. Dikkat et. Freud der ki; Hiç bir erkek birlikte olmak istemeyeceği bir kızla yakın arkadaş olmak istemez. Eğer seninde amacın buysa sıkıntı yok. Amaç sadece normal arkadaşlık ise de kız arkadaş bulman daha yararlı olur.

0|0
    0|0
    • 2ay

bende malım zaten ya. hemen inancam. 24 yaşındayım bu yaştan sonra böyle şeylere kanmak isteyen kanar. Farkındaysan orada ben kurs falan önerin yazıyorum. çoğu arkadaş olalım yazmış. Kızlarla arkdaş olabılecegım kurs varsa söyle

• 2ay

zoruna mı gtti. hadi canım hadi.

• 2ay

Umarım tavsiyeye kulak vermezsin. O zaman bir müsibetin bin nasihattan hayırlı olduğu gerçeği de tescillenmiş olur. Zoruna mı gitti diyorsun, senin yaptığın gider, benim hoşuma gider :) Allah belanı verecek, kurtuluşun yok :)

En İyi Kız Görüşü

• Fotoğrafçılık kursuna gidebilirsin.
    Hem ekip halinde foto çekmek için İstanbul un bir çok yerini de gezebilirsin

0|0
    0|0
    • 2ay

kurs bulamıyorum. Bir kulup buldum üyeyim. ama oda ücretli İstanbul dısındaki yerlere goturuyorler hep. mesela trabzona gıttık 1500 lira. Ben de her ay para veremıyorum malesef. Varsa bildiğin kurs önerini alırım :)

• 2ay

Sen hangi semttesin?

Erkekler Ne Diyor 24

• Yaşın 18-20 arasıysaa kulüp veya kursta arkadaş araybilrsin. Cafeler ve yakın çevrenden başlamalısın.
    Tuzlada oturuyorsan beylikdüzünde bir kanka edinsen ne işine yararki :D

0|0
    0|0
  • İstanbul'da mimarlık allah başka dert vermesin

0|0
    0|0
    • 2ay

İş konusunda şanlıyım sıkıntım yokta. arkadaşım yok :(

• 2ay

Yeni yaşadığın içindir yahu sıkıntı yapma zamanla çevre edinirsin :)

• kurs iyidir iyi. clupte ck arkadas edınemessn ya da sosyal medyadan falan bulacaksın ama sosyal medayda dıkak edilemsi gereken mecra kımn ne oldugu belli değil

0|0
    0|0
    • 2ay

Ne kursu bu kurs. Dans kursu mu? tahta gibiyim ben dansta

• 2ay

rica ederim hoşgeldin istanbula :)

• 2ay

Hoşbulduk :)

• Yavaş yavaş olur ya bende yeniyim İstanbul'da

0|0
    0|0
    • 2ay

olmuyor. hemşirelik değilki birsürü iş arkdaşım olsun. mimarlık inşaat peyzaj bunlarda 1 2 iş arkdaşın zar zor oluyor :(

• 2ay

1 yıl oldu ya ne bır ıkı gunu

• 2ay

Sen yeni değilsin ya ozaman hayırlısı 😕

• Avrupada olsaydin arkadas olabilirdik :)) ama cok uzaksin yanina gelene kadar otobuste eller havada enerji kalmaz :)) kendimi begenmislik olmasin ama gokkusagi gibiyim :))

0|0
    0|0
    • 2ay

hahahahhahahahaha :D arabam var ayıpsın :P

• 2ay

Benzin atmam ama :))) kahve paralarinida sen verirsin hic oyle sikintilarada gelemem :) dunyada 7 harika var 8 de benim :)))

• Kızlar neden erkekler gibi arkadaş canlısı değil. -- Türkiye'ye hoşgeldin

0|0
    0|0
  • Bana baya yakına geliyorsun istersen normal arkadaş olabiliriz. En azından bir ortamın olmuş olur

0|0
    0|0
  • Burası kulüp gibi zaten canım hepimiz arkadaşız

0|0
    0|0
  • Kursta cok olur

0|0
    0|0
  • Taksimde foto, dans kurslarına git... İstemediğin kadar çevren olur

0|0
    0|0
    • 2ay

Dansa yazılırım ama becerebilceğimi düşünmüyorum. Teşekkürler :) . Ama ben taşıncam ümraniye ye ya da kartal a.

• 2ay

Taksim çok uzak oluyor

• valla bu devirde güvenilecek arkadaş çok zor bulursun

0|0
    0|0
    • 2ay

güvenmediklerimi hayatımdan cıkardım zaten ondan yalnız kaldım.

• 2ay

bu kadar umutsuzluğa kapılma belli olmaz bu işler. Adanada okurken çok fazla arkadaşım vardı. Hepsi başka şehirdeler. Bak şu an yalnızım. Bir bakmışssın iş değiştirmişim arkdaşlarım olmus :( :(

• 2ay

güzelim beni yanlış anlama benim insanlarla alıp veremediğim bişey yok adam olan gelsin başımın üstünde yeri var kızlardan erkeklerden fark etmez ama adam olucaklar öyle dengesiz hareket yapan çocuksu davranan serseri gibi yaşıyanla işim asla olmaz

• En iyisi yalnızlık ne gerek var menfaatcı arkadaşa

0|0
    0|0
    • 2ay

oyle ınsanları hayatımdan cıkardım. zengin kankalar arıyorum :D kendi hesabını ödesin yeter

• 2ay

Oho sen bayansın merak etme ufak bişey yapsan bile abaza olan insanlarımız herşeyi yapar.

• Akşam 7 de mecidiyeköy murat muhallebicisinin önünden alırım seni 😛

0|0
    0|0
  • bir kac tane kurs yerleri var ortamlari guzek daha once bende ordan arkdas edindim semt neresi

0|0
    0|0
    • 2ay

Soyak yenişehir / ümraniye. Ama 10 gün sonra kartala taşıncam

• 2ay

o nasıl oluyor :d olabilir pek sevmem ama arada okurum

• 2ay

bende paylasacak kitap cok beraber ayni kitabi okur ustunde konusur tartisabiliriz hayata daha genis acidan farkli pencereden bakmak mumkun

• Spor salonu

0|0
    0|0
  • Önemli olan izin günlerin, çalışma saatlerin ve boş zamanın, boş zamanın yoksa ne çare

0|0
    0|0
    • 2ay

hafta sonlarım boş. tek gittiğim yer kafeler. 2 arkdaşım var onlar benden daha berbat durumda hiç arkadaşları yok

• 2ay

Mesaj at

• Nereden taşındın? amacın sadece arkadşilık ise beni seç

0|0
    0|0
  • sokakta bı suru ınsan var gıt tanıs

0|0
    0|0
  • merhaba bende yenim benimde arkadaşım yok eğer istersen

0|0
    0|0
  • yaş olarak benden büyük değilsen tanışabiliriz :D

0|0
    0|0
  • Benim sevgilim ama normal arkadaş olalım diyorsa tanışalım istersen?

0|0
    0|0
  • bizim ofise çalişmaya gel

0|0
    0|0
    • 2ay

nere ora :D

• 2ay

bakırköy:))

• 2ay

ihaleye çalişiyoruz yardima gel:))

• Öncelikle hoş geldiniz. Aşıl olunacak şehre taşınmışsınız :) nerde oturuyorsunuz?

0|0
    0|0
    • 2ay

Aman ne aşkı ya. 2 kere kalbim kırıldı. Ben normal arkadaş arıorum. Ümraniye. 10 gün sonra taşınıyorum kartal ya da ümraniyeye

• 2ay

aşık derken istanbul'u kastetmiştim... ayrıca kalbinizin kırılmasına üzüldüm.

kartal'ı hiç sevmem. ruh yok oralarda ya... eğer tanışmak isterseniz tanışalım. en azından istanbul'un aşık olunacak yerlerini gezdiririm.

• 2ay

ister inan, ister inanma...

• Motor sever misin takıl bizim gruba

0|0
    0|0
    • 2ay

olabilir. nerede takılıyor sizin grup

• 2ay

Garaj vailand ın orada beşiktaş tarafında takılıyoruz akşamları

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...