Artık "ikinci el" insanlar mı olduk?

Artık

1|2
15|20

En İyi Kız Görüşü

• Ikinci el değilse biraz taklitçi olduk sanırım hayat şartlarından ve insanların maskeleri nedeniyle

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ben kendi bildiğimi okurum tabi ki mantık çerçevesinde herkes beğeniyor diye begenirse herkes giyiyor diye giyersen herkes yapıyor herkes gidiyor diye yapar gidersen vb tabi ki düşünme ve yaşama özürlü olursun bunda anlamıcak bişey yok.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Çok haklı

0|0
    0|1
  • Böyle bakildiginda dogru ama arastirma ve gelisimi bir bölümümüz hala saglamakta, dolayisiyla hepimiz ikinci el insanlar olmuyoruz...

0|0
    0|0
    • 2ay

ilk baş soruya baksan hepimizin değil çoğumuzun yazdığını göreceksin.

• Ne güzel söylemiş.

0|0
    0|0
  • galiba

0|0
    0|0
  • İkinci el insana hayır. 🙅

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Eğitimin yapmak istediği bu

0|0
    0|0
  • Gibi 😊

0|0
    0|0
  • çok güzel bir soru evet çoğumuz ikinci el olduk hepimiz

0|0
    0|0
  • Katılmıyorum. Ben o insan sürüsü içinde değilim.

0|0
    0|0
    • 2ay

nasıl katılmıyorsun sen okula gitmedinmi veya öğretmenin sorduğu soruya kafana göremi cevap verdin veya sınıfı nasıl geçtin?

• Bunu kabul etmekte 2. Elliktir. Düsünün bir bakalım.. ondan sonra kabul edin

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Galiba evet

0|0
    0|0
  • evet olduk

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Heleki basindan bir evlilik gecmisse bit pazarindasin dostum.. Oysa benim kisiligim vasiflarim cok az insanda var.. nasip iste.. hani derlerya nasipsiz kopek kurban bayraminda bile ac kalir o hesap iste.. cer copde bizim isimize gelmiyor iste

1|1
    0|0
  • Bilgi kulaktan duyup karşılaştırmak ve doğru bilgiyo analiz edip söylemek sadece düşünmekle olur.
    Yoksa her görüşün kendine has bir yorumu ve düşünce tarzı yokmudur? Sen de düşüncelerin var
    Benimde biz aslında düşünüyoruz. Bu şahıs dedikodu yapanları kasdetmiş ben dedikodu yapmam.

0|1
    0|0
  • Bu adamı okudum daha önce. Çoğu yerde hoşuma giden bir felsefesi olsa da bu sözüne tam olarak katılmıyorum.

0|0
    0|0
  • ikinci ucuncu dorduncu ellerde var

0|1
    0|0
  • Eğitim sistemi ile alakalı bir problem. Bunu dusun diyorlar onu dusunuyoruz. Yeteneklerimize yönelip daha yaratıcı olun deseler daha güzel bir dünyamız olurdu.

0|0
    0|0
  • Dogru

0|0
    0|0
  • 0 insan sadece bebektir daha hiç kullanılmamış

0|0
    0|0
  • tek kullanımlık ınsanlar da cıkar yakında

0|0
    0|0
  • Taklit etmeyi seviyoruz hep insanları taklit ediyoruz orjinal değiliz

0|0
    0|0
  • Yollu ettiler bizi

0|0
    0|0
  • Olabilir

0|0
    0|0
  • ben böyle değilim. ben çalışmadan düşünerek, zekasını kullanarak yapan tipim

0|0
    0|0
  • Adam haklı

0|0
    0|0
  • Benimki galiba 3. El

0|0
    0|0
  • Ne konuda böyle

0|0
    0|0
  • Öyle