Biz erkekleri suclayan siz kadinlarin hic mi suçu yok?

Erkeklerin bayanlara yaklasiminda siz kadinlarin sucu olduguna inaniyor musunuz? Sizlere nasil yaklastigimiza yine siz "yön" veriyorsunuz, eğitim evde baslar, ben buna inanirim...

Kim ne yi ne sekilde giydigi degil, mesele zihniyet sanirim...

İsi dini boyuta tasimayin...Biz erkekleri suclayan siz kadinlarin hic mi suçu yok?

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• Burda kim napiyor kim yapmıyor kimin suçu falan yok bir erkek adamsa iradesi varsa karşıdaki kadın ne yaparsa yapsın zaten bakmaz ki böyle adamlar yok denecek kadar az. Kadınlar da çok fenadır hak veriyorum fakat bu kişilik meselesi dediğim gibi.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ben açıkçası çıplak gezse bile bakmıyorum zaten açık veya kapalı giynenlerle sorunum yok saygısız iki yüzlü kadınlardan nefret ederim sadece

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kimse kimseyi suçlayamaz Herkes kendi insanlığına baksın arkadaş Kuyruk sallayan da suçlu ona giden de suçlu Bir kişi adamsa ne olursa olsun kimse değiştiremez onu Her şey insanlıkta doğrulukta biter Ne demiş üstad " Yusuf baştan aşağı iffet oIduktan sonra, züIeyha baştan aşağı afet oIsa ne yazar. " diye.

0|1
    0|0
  • Asla bu düşünce doğru değil o soyundu diye erkeğin tecavüz etmesi mi gerek kardeşim. Eğer adamsa döner yoluna gider. Değilse zaten belli eder. Kapalı olan arkadaşım ki kız çekici ve açık değil bol büyük bir pardesü ile dolmuşta taciz edildi. Onun suçu neydi kadın olmak mı? Eğitim olsa da sağık olan çok erkek var. Önemli olan zihniyet

0|1
    0|0
  • Suçlamıyorum.
    Dişi köpek kuyruk sallamazsa erkek köpek gitmez.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Eger erkek "adam" ise karsidaki bayan ne yaparsa yapsin isterse cirilciplak dolassin karsisinda kendi sayginligini birakmaz.
    Burada kadinin bir sucu yok.
    ADAM ADAMLIGINI BILECEK o kadar !! :)

0|1
    0|0
    • 2ay

Abi haklisin elbette, lakin ben farkli bir sey sormak istedim.. Cocugun evde annesinden aldigi eğitim tum hayatini etkiler bence... Benim sormak istedigim buydu...

• 2ay

Burada ailenin onemi cok fazla eger erkek cocugun babasi adamsa sorun yok annesinin hayasi ve gururu varsa da sorun yok

• oturup kalkmasını bilmeli

0|1
    0|0
  • Yaş mini sorti giyen yarın bikini ile dolaşır bu isin ucu bucağı yok daha geçen kaşık dekoltesi vardı burda paylaşan. tek bildiğim yaygınlaşmaya kadar gittigimiz

0|1
    0|0
  • haklısın fakat bazı serefsızler oluye bıletecavuz edecek kadar sapık

0|1
    0|0
  • Yanacaksınız
    Kafirler
    👊

0|1
    0|0
  • Adam gay belki sjjsjsj
    ya da adam belli yakısıklı sevgilisi vardır kesin nasıl baksın