Neden istediklerimiz olmaz bu hayatta?

Neden ya neden hep mi uzulecegim 😭

0|0
5|23

En İyi Erkek Görüşü

• Bunu düşünmeden önce başkalarını yani senden daha kötü olanları düşün haline şükredersin ;) Zaten her an şükür etmen gerekir.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• hayat bize istediklerimizi vermez, ya biz hayattan istediklerimizi alırız ya da hayatın bize verdikleriyle geçinmeye çalışırız

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• İstediklerinin olması gerekmiyordur belki.

0|0
    0|0
  • bilmiyorum ama bişeyi çok istiyince nedense hiç olmuyor bu hayatla ilgilimi bir sorun yoksa benimmi anlamadım gitti :D

0|0
    0|0
    • 2ay

Bende anlamadim niye boyle olur hic mi insanin işi rast gitmez istediği şeyler olmaz

• 2ay

Bilmiyorum galiba hayatla ilgili arkadaşım zaten bu hayatta gerçek mutlulugu bulamazsın bu hayatta ders cıkarırsın öbür hayat yani cennette mutlu olabilirsin :D

• “Üzülme! İstediğin bir şey olmuyorsa, ya daha iyisi olacağı içindir ya da gerçekten de olmaması gerektiği için…” Mevlana

belkide bu yüzden..

0|0
    0|0
  • istedigin istenmez karsilardan

0|0
    0|0
  • olmaz olsun

0|0
    0|0
  • Sınanmada öyledir zaten

0|0
    0|0
  • üzülmediğin zaman mutlu olmanın değerini bilemezsin klasik Yin ve Yang muhabbeti haa bide tamamiyle kendi kararlarında buna büyük etken tamamiyle bir kumar çok eğlenceli bence hayat :)

0|0
    0|0
  • İsteklerini biraz küçült

0|0
    0|0
  • hayat berbat.

0|0
    0|0
  • Duzelir be kanka

0|0
    0|0
  • hayrı ve şerri bilmediğimiz için

0|0
    0|0
  • eee imtihan olmaz o zaman en çok neyi seversen onla imtihan edilirsin

0|0
    0|0
  • sınav ölene dek sürer

0|0
    0|0
  • sabirda yetmiyor avutmuyor dimi :) herseyin hayirlisi olsun ;)

0|0
    0|0
  • EE herkes binemez dönme dolaba bazen cesaret gerekir

0|0
    0|0
  • Olmuyor işte bende ustelemiyorum artık

0|0
    0|0
  • Oy bu tatli kizi kim uzdu bakem

0|0
    0|0
  • yalniz degilsin

0|0
    0|0
  • Bazen guzel balığı memeleri büyük olan balık yutar

0|0
    0|0
  • Noldu anlat bakalim

0|0
    0|0
  • Paran yoksa istedigin hic birsey oaz hayatta fakir..

0|0
    0|0
  • Başkalarından saygı, ilgi ya da sevgi bekliyorsan önce sırasıyla kendine borçlusun bunları. Kendini sevmeyen birinin sevilmesi mümkün değildir. Sen kendini sevdiğin halde dünya sana diken yolladı mı, sevin. Yakında gül yollayacak demektir.

0|0
    0|0
    • 2ay

Gülunu görmedim bu zamana kadar

• 2ay

Sabretmek, öylece durup beklemek değil, ileri görüşlü olmak demektir. Sabır nedir? Dikene bakıp gülü, geceye bakıp gündüzü tahayyül edebilmektir. Allah aşıkları sabrı gülbeşeker gibi tatlı tatlı emer, hazmeder. Ve bilirler ki, gökteki ayın hilalden dolunaya varması için zaman gerekir.

Kızlar Ne Diyor 4

• Tevekkül et. Her karanlığın ardından güzel bir aydınlık vardır. İsyan etmeyi değil de sabretmeyi öğrenin... Allah sabredenlerle beraberdir Azizim.

0|0
    0|0
  • hep isteyerek elde etmeyelim biraz da kendimiz ugrasalim diyeaag :D

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Oluyorda tam iştediğimizde olmuyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...