DIPLOMA HAYATIMIZIN NEKADARINI ETKİLER?

Diplomasiz hic bir sey olmayan günümüzde gerçekten bir insanin hayatinda kişiliğinde ne kadar etkilidir?

0|0
0|14

En İyi Erkek Görüşü

• diploma inanın kiliğne bir sey katmaz ama iş hayatında önemli ben mühendisin yaptığı işi aypıp dilmeoma kadar maaş alıyorum itibar görüyorum. maalesef iş hayatında kağıtta yazana bakılıyor

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• çok etkiliyor
    özellikle kariyer seçimlerinde maalesef

1|0
    0|0
  • Yarısını

1|0
    0|0
  • Cumhurbaşkanı kadar etkileyeceğini düşünmüyorum. :)

1|0
    0|0
  • Diploma kendini okul dışında da eğitiysen işe yarar. Aksi halde tek başına diploma kazanç değil kayıptır

1|0
    0|0
  • bence diploma önemi kadar bölümü ve nerden aldığında çok önemli bu karakterinide oluşturur örnek veriyim boğaziçinde işletme okursan çevre koşulları ünv koşulları gereği çevren daha donanımlı maddi olarak daha iyi olur kaliteli bir ünvden mezun olunca iyide bir bölümse ciddi miktarda paralar kazanabilrisin buda karakterine doğru orantılı etki yapar.

1|0
    0|0
  • Aslinda diploma onemli ama okullarda egitimi kaldirip sadece ogretim koyduklari icin okuyup essek kalan bir suru insanlar var

1|0
    0|0
  • pek etkilemiyor ozel soktorde inan bana ya torpil
    ya tecrube
    sonrasi onemsiz pek

1|1
    0|0
  • kişilikle alakaıs yok, okumayıpta alim olanlar var, diplomasız bir sürü dil bilenkler bile var. diploma sadece bri işe girerken kapı anahtarıdır o kadar. sana kattkısı sadece ambalaj

1|0
    0|0
  • Kişilik insanın kendini geliştirmek istediği kadar gelişir.

1|0
    0|0
  • valla ben diplomam sayesinde güzel bir işim ve güzel bir hayatım var

1|0
    0|0
  • etkilemedi beni hiç

0|0
    0|0
  • Sacma cahilce bir soru. olmus... gereksiz canim gereksiz senin okumaya popon yok okuma sen.

0|0
    1|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...