Neden ben değilde arkadaşlarım? Sizce neden olabilir?

Arkadaşlar amacım ego tatmini yapmak değil kesinlikle ama hemen hemen herkes çok güzel olduğumu söyler. Sarı saçlı renkli gözlü fiziği fena sayılmayan bir kızım. İyi bir üniversitede iyi bir bölüm okuyorum. Bir ortama girdiğimde bakışların bana çevrildiği çok olmuştur. Gel gelelim tanışmak için yanımıza gelen erkekler hep arkadaşlarımla sohbeti ilerletmişlerdir. Asosyal konuşmayı bilmeyen birisi olduğumu da düşünmüyorum.
Şimdi asıl soruma gelecek olursam:
bu erkekler ben de aradığı neyi bulamıyor olabilir?
Neden beni değil de hep arkadaşlarımı seçiyorlar sizce?

1|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• Herşey görüntü değildir, demek ki dışarıdan soğuk gözüküyorsun bu her iki cins içinde geçerlidir herkes kendini en yakın hissettiği bile muhattap olur

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Belkı sohbetınde bı tuhaflık vardır itiyodursun konusurken

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• güzellik o kadarda önemli değilki muhabbet kafa dengilik önemli kız güzelse bakarız konuşuruz baktıkki muhabbeti sarmıyor evet der geçeriz :)

0|0
    0|0
  • güzelliğinizi kaldıramayacaklarını düşünüyor olabilirler. çok güzel biriyle sevgili olmak zor zanaat. veya yanınıza yakışmadıklarını düşünüyorlar, bana evet demez diye baştan umudu kesmiş de olabilirler

0|0
    0|0
  • Belki bu kız bana bakmaz diye düşünüyorlardır belkide biraz soğuksundur. İstersen ben senle ilgileniyim 😊

0|0
    0|0
  • İki sebebi olabilir. Sandığın kadar güzel değilsindir. ya da ulaşılamayacak kadar güzel olduğun için uzak duruyorlardır.

0|0
    0|0
    • 2ay

Belki de sandığım kadar güzel değilimdir. Ama yanımdaki arkadaşlarım da o kadar güzel değiller

• 2ay

Aramakla aşk bulunmaz. Aşk aniden gelir neye uğradığını şaşırırsın. Sabret elbet biri bir yerden çıkacak. Nasıl olduğunu anlamayacaksın.

• Madem güzelsen fotoğrafını at

0|0
    0|0
  • Bilemem ilk yaşamam lazım 😂

0|0
    0|0
  • Sorgulama sen git konus belki o sekil mutlu olabilirsin sende , beklerken mutsuzsun baksana

0|0
    0|0
  • Güzel değilsin demkki.

0|0
    0|0
  • erkekler güzel olan herkese bakar ama seviceği kız karakterli olmalı

0|0
    0|0
  • seni ulaşılmaz görüyorlardır!

0|0
    0|0
  • Tuhaf bu sorunun içinden hiç bir zaman çıkılamıyo

0|0
    0|0
  • Senden yakınlık görmeyebilieler. Bence biraz açılman lazım... İştersen benden başla...

0|0
    0|0
  • aşk işi şans işidir. yani zamanı gelmeli. kafaya takmaya gerek yok. derslerinle ilgilen

0|0
    0|0
  • Demekki sen farkinda olmadan kendini karsindakilere yuksek burunlu havaki ulasilmaz gosteriorsun...

0|0
    0|0
    • 2ay

Evet olabilir

• 2ay

Hocbir erkek ulasilmaz birsey icin zaman kaybetmez sonra sende boyle arkadaslarini. kiskanir ks de boyle yardim ararsin... ama sen gibiler sonunda illaki erkek olsunda ne olursa. olsun derdinde olduklari icin gider en bela en tehlikeli erkegi bulur hayatini mahveder hep.

Kızlar Ne Diyor 4

• Sohbetin iyi değil demek ki. biblo almayacak adam sonuçta. hoş sohbet olmak lazım

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum arkadaşların fazla kırıtık olabilir mi sence?

0|0
    0|0
  • Sadece dış görünüş değil demek kiii

0|0
    0|0
  • Güzel olduğun için sana ulaşmayacaklarini düşünüyorlardir

0|0
    0|0
Yükleniyor...