İnsanlar neden giyimleriyle ağırlanirlar?

olay sadece görüntümü hiç giyimine bakmadan biriyle sohbet edilemezmi veya tanisilamazmi?

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

• Nasrettin hocanın fıkrası kısseden hissesi var ye kürküm ye davası bu durum normal giyinirsen selam bile vermezken bilmem x parkasının ayakkabısını giyersen ilgi gösterirler :)

Bu fıkrayı paylas... Share on FacebookTweet about this on Twitter
    Akşehir’in beyleri Hoca’yı yemeğe davet etmişler. Hoca nereden bilsin; davete, günlük kıyafetiyle katılmış. Katılmış ama ne hoş geldin, ne sefa getirdin diyen var. Herkes, allı pullu kıyafetlilere el pençe duruyormuş. Hoca, bir koşu evine giderek, sandıktaki işlemeli kürkünü giyip yemeğe geri dönmüş. Az evvel hoş geldin bile demeyenler, önünde yerlere kadar eğilmişler. Hoca’yı, yere göğe sığdıramayıp başköşeye oturtmuşlar. Kuzunun en hasını önüne koymuşlar. Herkes Hoca’nın yemeğe başlamasını bekliyormuş. Hoca, bir taraftan kürkünün kolunu sofrada sallamaya, bir taraftan da “Ye kürküm ye, ye kürküm ye!” demeye başlamış.

– İlahi Hoca, demişler, kürkün yemek yediğini kim görmüş?
    Hoca taşı gediğine koymakta gecikmemiş:

– Kürksüz adamdan sayılmadık… İtibarı o gördü, yemeği de o yesin.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kapalı biriyle de tanışır konuşurum, mini giyinmiş biriyle de. Bana sorun yok. Zaten arkadaşlarım da birbirlerinden farklıdır.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Ye kürküm ye diye bir söz vardır.. Giyime fazla bakmam, tanışmak istersem tanışırım. Dış görünüşten oluşan önyargılara karşıyım.

1|1
    0|0
  • gunumuzde önce görsellik ön planda yani bu dedigin imkansiz maalesef ;)

1|0
    0|0
  • Daha dün bununla ilgili bir olay yaşadım. Okula servisle giidp geliyorum. Bir kız gözüme takıldı. Uzaktan bakınca iyiydi veya bana öyle geldi bilemiyorum tabi. Sonra ikimizde aynı durakta indik. Bir pantolon giymişti. Yok böyle bir şey şimdi popona mi baktın falan demeyin bayaa erkek gibi yürüyordu. Düşük bel giyinmişti böyle ha düştü düşücekti pantolon. İnce uzun bir şeydi. Erkekse sorun olmaz da abi kızlar biraz kendilerine baksın ya valla kıyafet önemli. Kızdan soğudum yani. Hiç konuşmadık bile bu sadece benim dışarıdan bakışım...

1|0
    0|0
  • ağrılamada iş giyside ise göz nizam arar, insanın kendi nizam olmasa bile biraz bile olsa öyle görünmek ister. ağrılamada iş konuşmada ise beyin aslında konuşmada uyum arar, güüven ve rahatlık ister. sonuç göz testinden geçemeyeni dili her durumda kurtarabilir ama tersi kurtarmaz.

1|0
    0|0
  • giyim karakter belirtir, üzerindeki elbiseler pahalı lüks olmak zorunda değil yırtılmış da olsa dikilmeli ayakkabı eski olsa bile silinmeli

1|0
    0|0
  • etiket önemlidir dış kaplama insanın iç dünyasını gizler dış kaplama iyiyse içide iyimiş yanılgısı çok fazladır
    mevlana nın bir deyişi vardır konuyla ilgili ne libaslar gördüm içinde insan yok ne insanlar gördüm üstünde libas yok

1|0
    0|0
  • İse girerken bile dis gorunumune ozen gosteren isterler

1|0
    0|0
  • Malasef böyle bişey olmaz önce dış görünüş

1|0
    0|0
  • Ye kürküm ye , imaj herşeydir.

1|0
    0|0
  • Söz vardır; "insanlar giyimleriyle karşılanır, konuşmalarıyla uğurlanır."

1|0
    0|0
  • Giyim onemli

1|0
    0|0
  • Devir öyle olmuş

1|0
    0|0
  • Güzel bir soru

1|0
    0|0
  • O bu dünyada asla olamaz

1|0
    0|0
  • İnsanlar giyinimiyle ağırlanır karakteriyle uğurlanır.

1|0
    0|0
  • Ben çok zengin birisiyim vok guzel elbiselerim var birçok hemde insanlar otobuse bindigimde bana saygı gösteriyorlar. d. d

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...