Konserlerde erkeklerin kızları omzunda taşıması zorunlu hale getirilmeli mi?

Konserlerde erkeklerin kızları omzunda taşıması zorunlu hale getirilmeli mi?

• Zorunlu hale gelsin. Erkekler omzunda taşısın kızları
    A seç
  • Zorunlu olmasın.
    B seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
28|157

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 157

• Ben sanki bir taşınma fetişi seziyorum bu sorularda, yürüyün güzel kardeşim kendi başınıza, rahat rahat, istediğiniz yöne :D

3|2
    0|0
    • 1ay

bir şeye karşı bağımlılığım yok sadece daha uygun olduğunu düşündüm :D

• 1ay

Ne bileyim aynı türde şeylerle karşılaşınca.. Hem olsa da bir sakıncası yok, benim var mesela :D
      Sen yinede yürü ama daha sağlıklı :)

• 1 ay önce sorulmuş soru ya. :D Ayrıca ne alaka? Ben kendim 1.62'yim. :D Her erkek 1.80 üstü kaslı değil ki. :D Hani sizin boyunuz kısa göremiyorsunuz diye, omzuna çıkmak istiyorsunuz? :D Yani ben kendim göremiyorum, kızın omzuna benim çıkmam gerek. :D 🤔🤔🤔

0|0
    0|0
    • 1ay

Saçmalama ya kızın omzuna çıkmam ne demek 😀

• 1ay

Sen de bir manyaklık var. Gördüm de yorumlarda. :D Erkekleri öldürmeye meraklısın. Canları çıksın, hiçbir işe yaramıyorlar. Anca buna yararlar, bari taşısınlar zihniyetindesin. Bravo... 🤔

• 1ay

Gerçekleri söylüyorum sadece 😊

• Kaslıyım falan rahat taşırım hissetmem bile.
    Amma velakim çirkin kızlar hep ağır gelir bana. Güzel manken gibiyse hissetmem ağırlığını ☺ güzel kız olması lazım taşımam için. Ama o kadar kişi içinde de utanabilirim ya bilemiyorum :) hadi denizde deve güreşi olsa neyse de konserde binlerce kişi var yani :)

0|0
    0|0
  • Belirli bir kurallar ve sözleşme dahilinde tabiki olur, olsun.
    Bel, sırt ve boyun ağrıları çeken insanlara eziyet etmedikten sonra, bence çok güzel olur. :)

0|0
    0|0
  • Karısını o kalabalığa sokana erkek mi denir?

Konser'e götürmem.. Konser bize gelir.. 😂😂

#Vesselam

1|0
    0|0
  • Ben taşımam kendini eşşek olarak gören taşıyabilir.

0|1
    0|0
  • Bunu savunan kadinlar mumkunse... Kadin-Erkek esitligini savunmasin. Kendi kendinizi ustun gorme cabanizdan boyle asagilaniyorsun. Madem esitlikten yanasiniz kimse kimseyi tasimak zorunda degil!

0|2
    0|0
  • hatta otobüslerde metrolarda da yer olmayınca erkekler taşısın kızları ne dersiniz

1|0
    0|0
  • Böyle bir uygulama gelirse bir daha konsere gitmem.
    Müzik dinlemeye mi gidiyoruz, hamallık yapmaya mı?

0|0
    0|0
  • Erkekleri olmayan kızlara ne yapcaz peki? lambur lumbur zıpluyorlar cekınmeden ınsan bir arkadakine öndekini rahatsız ediyor muyum diye bir dönüp bakar ama yok

0|0
    0|0
  • niye zorunlu olsun bu ne saçmalık :D tüm kızlar omuzlarda olduktan sonra alttaki erkekler konseri nasıl izleyecek?

0|0
    0|0
    • 2ay

Bizim rahat görmemiz için

• 2ay

yok görülür o zaman

• 2ay

O iş yaş :)

• Bu soruyu kendin cevaplasana? Böyle bişiyi nasıl düşünüp sorabiliyorsun?

0|0
    0|0
  • kızın kilosuna ve erkegin cüssesine bakılarak bir yasa tasarısı sunulabilir

0|0
    0|0
  • Balık etliyim diyip balina olmazsanız taşırlar zate :/

0|0
    0|0
  • Neden olmasın.

0|0
    0|0
  • şimdi hatun var hatun var ver bana 45-50 kilo hatunu atayım boynuma sırtıma gezeyim gezdireyim :) ama 65-90 arası olan hatunlar var el insaf da :D

0|0
    0|0
  • Bir şartla kızlarada erkeklerin her isteğini yerine getirmesi zorunlu kılınsın :D

0|0
    0|0
  • Bunun icin bizlerin birer body'ci sizlerinde birer manken olmaniz gerekli.. bir sarki dort dakika desek yirmi sarki soylese en iyi ihtimal seksen dakika.. yuhhh yani;)

0|0
    0|0
  • Tabiki hayır. Sanıyorum taciz olaylarından vs düşündün ama çözüm bu değil :)

0|0
    0|0
  • 😂😂😂 Fikirlerin gülmekten karın kası yapmamı sağladı😂😎😎

0|0
    0|0
  • Görüntü itibariyle pek hoş olmadığını düşündüğüm bir durum. Oraya eğlenmeye gidiyorsak eşimin de eğlendiğini yüzünde görmek isterim

0|0
    0|0
  • Yavaşşşşş. Yok öyle bişi ahahaha...

0|0
    0|0
  • O değil de sen beni soruya nasıl davet ettin :D Takip etmiyorum takip edilmiyorum. E profilim de gizli :P

0|0
    0|0
  • Hayır saçmalık ötesi bir soru.

0|0
    0|0
  • zorunlu hale gelmesine gerek yok bence erkek zaten bunu farkedip gerektiğinde omzuna almasını bilmeli.
    aynı masadan kalkarken kadın erkeğinde ayağa kalkması gibi yerleşmesi gereken bir nezaket kuralı sadece.

0|0
    0|0
  • Ne zorunlusu ya 😵 Hamal mıyız köle miyiz 😵 Arada omzumuza alırız da bu zorunluluktan olursa eğlencesi de zevki de kaçar.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle zorunlu hale gelmelidir. Omuzda taşınmayacaksa konsere gitmenin hiçbir anlamı da yoktur. Nereye gidilirse gidilsin kızlar omuzlarda olmalıdır. Aksini düşünen din düşmanıdır.

0|0
    0|1
  • Bunu kabul eden erkek zaten sizin eşeğiniz olarak kullanabilirsiniz

0|0
    0|0
  • Tok açın halinden ne anlar. Hiç kimse demiyor ki biz bu atraksiyonları yapıyoz ama bunları yapamayanlar da var. d

0|0
    0|0
  • Ne desem bilemedim. Yalnızız abi, birde konsere gitsek başkalarının sizi omzunda taşıması kötü bir his olur bizim için :(

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    127

Kızlar Ne Diyor 27

• Ne mana :D

0|1
    0|0
  • Ezmeyin beyleri😊

0|0
    0|0
  • Sacma ya yeri geldiginde erkek zaten kizi omzunda tasir ama konserde felan sarilarak sahip cikmasi yeterli bence

0|0
    0|0
  • Konserlere gitmiyorum sıkıntı yok

0|1
    0|0
  • Saçma

0|0
    0|0
  • Benim gibi150 boynundaki kızı taşimalilar😜🤗

0|1
    0|0
  • Getirilsin, sevgilime hiç beni omzuna al diyemediğim için kız arkadaşlarımın sırtına çıktım. Ayıptır :(

0|0
    0|0
  • Ben bilmem 👍Konsere gitmiyorum.

0|1
    0|0
  • 1.85 boy 105 kiloyum beni taşıyıcak erkekimi bekliyorum 😍

0|1
    0|0
  • Tabii getirilsin afshsf erkek dusmani misin abla?

0|0
    0|0
  • O zaman onlar nasıl görecek olmaz öyle şey

0|0
    0|0
  • Hangi mantıkla böyle bir soru sordun

0|0
    0|0
  • Konserleri sevmiyorum farketmez benim icin

0|0
    0|0
  • Komik olmuş ya valla niye zorunlu oldun ben sevmem ayrıca öyle saçma şeyleri

0|0
    0|0
  • Sevgili olanlar evett ☺

0|0
    0|0
  • Yok aman!
    Ne münasebet..

0|0
    0|0
  • Erkeklere de yazık

0|0
    0|0
  • Ay neden böyle bir şey yapmak zorunda olsunlar ki 😂 Erkeksiz bir gere gidemiyor muyuz 😂

0|0
    0|0
  • Sevgilisi 100 kilo olanlar napsin

0|0
    0|0
  • He taşısın taşısın 😠

0|0
    0|0
  • Yok ya taşimasin omzunda falan😅

0|0
    0|0
  • ne saçma bir fikir bu. resmen dolaylı yoldan adamlara eşek muamelesi çekmek niyetin sanırım

0|0
    0|0
  • Benlik bir soru değil

0|0
    0|0
  • Niye alacaklarmış

0|0
    0|0
  • Saçmalama ya

0|0
    0|0
  • Çok komik sorular ne bu böyle :D hahah