Bu zamanda cok eşlilik yasal olmalı mı sizce?

Olmalı midir sizce?

• Evet olmalı
    17% (4)30% (8)24% (12)Oy Ver
  • sadece zaruri durumlarda (hastalık vb.)
    4% (1)11% (3)8% (4)Oy Ver
  • Hayır olmamali
    79% (19)59% (16)68% (35)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
2ay Evet sizce?
2ay Evet diyenler neden?

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Öyle bir yasa çıksa ben 2 nci yi almaya kalksam hatun beni kendisine zimmetli M16 nın bir şarjörünü içime boşaltır diye tahmin ediyorum... M16 ne alaka demeyin kendisi askerdir ama bizim ordumuzda değil... Yazık bana bir türlü sade sakin birini bulamadım...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Olmalı diyenler karıları bir kaç adam almasına onay veriyor mu? Evlilik zaten birbirine olan bağlılığı göstermek için yapılır. Tek insana bağlı kalamayacaksan evlenme.

1|2
    0|0
    • 2ay

Bence bu EiG secilmeli. +1

• 2ay

@dogan22 Benim lafım evlenenlere değil benim lafım sadakatsizlere. Madem tek kadına bağlı kalamayacaksın mertçe herkesin karşında duracaksın. Evlenip üstüne aldatmaya utanmıyorlar da adam gibi milletin lafını kesmeye mi utanıyor böyleleri...

• 2ay

Kadın içinde aynı şey yok mu yazık sadakat Erdemine herkes sahip değil ne yazikki @dogan22

Erkekler Ne Diyor 11

• gerek yok.

1|0
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|0
  • Hayir

1|0
    0|0
  • hayir

1|0
    0|0
  • Olsa iyi olur

0|0
    1|0
  • Hayır olmamali

0|0
    0|0
  • Bunu bir erkek sorsaydı linç ederlerdi.

0|0
    0|0
  • aynı anda mı çok eşlilik bu? grup seks gibi mi?

0|0
    0|0
    • 2ay

Evet aynı anda

• 2ay

artık en saçma, sapıkça olan şeyler bile normalleştiriliyor. Gay evliliği, travesti, transeksüel evliliği ülke meclisleri tarafından yasallaştırılıyorsa. *orno film aktörünün belgeseli çekilip hayat hikayesi o ülkelerin kanallarında gösterilip karı koca geçimini bundan sağladığını söylüyor ve normal gelmeye başladıysa. Bu sitenin cinsel yaşam kısmıdaki soruları takip edip bu soruların çoğu size normal geliyorsa. Çok eşlilik gayet normal bir şey olsa gerek. Zaten ülkenin geçmişine baktığımızda değişik versiyonlar görebiliyoruz. Teyzemin kızına aşık oldum, amcamın oğluyla evleneceğim, dayımın kızını istemeye gidiyoruz. Ensestlik zaten mevcuttu, erkeklerin 4 karı aldığı zamanlarda oldu. Tüm bunlara bakarsak buu sorduğun soru da olur.

• 2ay

Nefret ediyorum vicdansiz bencil insanlardan. Vicdanı olan yapmaz

• Yapılacaksa iki tarafada eşit haklar tanınsın. O zaman benim için hiçbir sakıncası olmaz.

0|0
    0|0
    • 2ay

Aile kurumunun saygınlığı var sonucta

• Ya yasal olup olmamasına kim bakar ki? durumu yerinde olan erkekler, 1. sinden sonra ikincisini dini nikahlı alıyor. karşı taraf da kocasının maddi durumu iyi diye kabul ediyor.

0|0
    1|0
  • Başkası kaç kadınla/adamla evlenecekse bundan diğerlerine ne? Hani özgürdük?
    Bu da var ama :)

(Maksimum Gizlilik)

1|0
    1|1
    • 2ay

Aile kurumu ne hale gelir ama o zaman

• 2ay

Hayır değilim dediğimi anlamissindir ben yasal olması durumununda kadın mağduriyeti olacağını düşünüyorum

• 2ay

O zaman +1 verir misin? Çünkü en de aynı fikirdeyim.

(Maksimum Gizlilik)

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...