Abdullah Çakıroğlu'nun ifadesi: Pantolon giyse daha az tahrik olurduk" ne düsünüyorsun?

Pantolan giyse daha az tahrik olurmuş, kısacası ölçüsü ne olursa olsun bu zihniyet tahrik oluyor. Bu gün tekme atar, yarın tecavüz eder, öbür gün öldürür bile, ve bu adamı ağır olarak cezalandıramıyorlar. Bende bu yobazın söylediklerinden tahrik oldum ve ağzını burnunu kırmak istiyorum ama ozaman hapse gelip beni atarlar. Bu durum miğde bulandırıyor. Kadın erkeğini medenileştirir, kadının olduğu yerde erkek kendine dikkat eder, konuşmasına özen gösterir, eğitimine özen gösterir biz böyle öğrendik öğrendikte, bize bunlar öğretilirken bunlara da kadını itip kakmayı mı öğretiyorlar

Güncellemeler:
2ay ##
2ay //

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• şortumu giyip, o adamın ağzını burnunu kırıp birazcık beyni olsa daha az tahrik olurdum demek istiyorum

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• O çocuğu Aptullah ın anasına ve bacısına bikini 👙 giydirip aynı şekilde davranılmalı diye düşünüyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• hiçbirşey öğrenmeyenlerde böyle cahil oluyor pislik adam

0|1
    0|0
  • Azalarak bitmelerini istiyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Gözlerini kör edelim adamı tahrik olmaktan kurtaralım

0|0
    0|0
  • bu zihniyet ile,
    'canım ister, istediğimle sevişirim' zihniyeti aynıdır.

0|0
    0|0
  • edepsiz

0|0
    0|0
  • Mal tahrik olmayan mi var. sadece senmi nefis tasiyorsun o adam bana göre haklı bu tarz giyimlerle toplumun ahlaki ve psikolojisi bozulmuş anket yapsınlar gorelim

0|0
    1|3
    • 2ay

Yobaz bunu neden gizliden yazabildin? burada bile saklaniyosunuz.

• 2ay

Birisinin tahrik olmasi, kadina yonelik siddet, taciz ya da tecavuz hakki vermez. Anladin mi Çomarcigim.

• 2ay

@Mihrez taciz yok dimizce kutsal sayılan bir günde resmen kasıtlı sanki. o insani günaha sokmaya haklı var mı sence karabas

Yükleniyor...