Burçlara inanç?

Hangi burçsun burçlara ınanırmısın? Gercekten varmıdır inanmamız gereklimi?

0|0
8|19

En İyi Erkek Görüşü

• Muhyiddin-i Arabi nin yazmış olduğu yıldız name diye bir kitap varda ona anlayacak hoca nerde birde o kitap günümüz burçları gibi saçama sapana şeyler için yazılmadı cifir ilmi felan varda pek bulaşmayın karışık işler ama günümüz burçları büyük yalan ve günahtır

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• Burçların varlığına bir şey demiyorum. Ama atıyorum aslan burcu çok bıdı bıdıdır. Bıdı bıdı yaparsan bıdılatır gibi saçma karakter analizlerine inanmam.

0|0
    0|0
  • Burçlara inanmam Semada gördüğümüz harikulade düzen Yaratıcısını göstermenin yanında bazı olaylara gerçekten işaret ediyor olabilir. Fakat bu bizim maddi manevî özelliklerimizin kaynağı değil, ama olsa olsa göstergesidir.

0|1
    0|0
    • 2ay

Alim tarafından yazılmış burçlara ait kıtabını gormuştum sahsen ınanıyorum 😊

• 2ay

Hayatımız üzerinde Rabbimiz'den başka bir tesir sebebi aramak boşunadır. Gaybı Allah’tan başka bilen olmadığı gibi, onun kullarını yaratırken verdiği karakter ve diğer özellikleri de yıldızlardan gelen ışınlara bağlamak da yanlıştır. Dünyada birbirinin eşi iki insan yoktur. Aynı gün, aynı saat, aynı yer ve aynı anneden doğan eş yumurta ikizleri bile çok farklı karakterlere sahip olmaktadır. Kardeşliğin ötesinde bu ikizleri bağlayan genetik yapı da dahil olmak üzere binlerce sebep varken bu ayrılık niye? Eğer karakter ve kaderimize yıldızlar yön verseydi, en azından bunun gibi ikizlerin her özelliğinin aynı olması gerekirdi. Ayrıca insana gerçek mânâda karakter ve diğer hissî özelliklerini veren varlık ruhtur. Ruhlarımız ise yıldızlardan önce yaratılmıştır.

• inanmam cunku senin karekterin tek bir burcda olmuyor butun burclarla birlikte oluyor fakat siz bunu tek burc diyerek ikna oldunuz varligina buda salakliktir

0|0
    0|0
  • İnancak ney var ki anlamadım burç karakterini yansıtır yansıtıyorsa inanırsın yansıtmıyorsa inanmazsın

0|0
    0|0
  • Balık burcuyum burçların özelliklerine inanırım ama haftalık burç yorumlarına inanmam. Balık burcunun %80 özelliklerini taşıyorum

0|0
    0|0
    • 2ay

En sevdıgım ozellıgın duygusal olman balık Burcu'na göre

• 2ay

Ben başlarda hiç sevmiyordum sonra bunun diğer burçlara göre çok ender olduğunu anlayınca sevmeye başladım

• inanırım
    balık

0|0
    0|0
  • Oğlak , özellikler benziyor olsa da çok inanmam

0|0
    0|0
    • 2ay

Nıye

• 2ay

Saçma geliyor genel anlamda , insanlar düşünen varlıktır ve herkes bir düşünmez , bir olmaz , genel olarak karakter benzerlikleri olsa da her insan ayrı bir dünyadır, o yüzden hani özellikler genel anlamda benzer ama ötesi yani yorumlar , günlük haftalik yıllık fallar falan çok saçma

• inanmam

0|0
    0|0
  • Ben oralete inanıyorum

0|0
    0|0
  • Balık, inanmıyorum çünkü dinen ve bilimsel olarak bir kanıtı yok, mantığa da aykırı üstelik

0|0
    0|0
    • 2ay

Dinen yazılmış kıtaplar var.

• 2ay

İlgilenmıyorum senınle yaz böyle.

• 2ay

Yazacak bir şeyin yok tabi.. :) ... .. lol

• İnanasım gelmiyor.

0|0
    0|0
  • burclara inanmam cünkü hepsi saçma..

0|0
    0|0
  • Aslan burcuyum ve hiç inanmiyorum anlattıkları hiç bir özellik bende yok buna nasıl inanıyorlar onada şaşırıyorum da

0|0
    0|0
    • 2ay

Inanmak ıstemıyor olabılırsın belki

• 2ay

Bana inanmam için bitane mantıklı birşey söyle ben mantıklı bir tarafını görmüyorum

• Yarı inanıyor, yarı inanmıyorum.

0|0
    0|0
    • 2ay

Alakasız olmus cevabın net cevap lazım.

• 2ay

Gayet alakalı bana göre, beni tanımlayan kısımları da var tanımlamayan kısımları da var.

• Koç Burcuyum burçlara inanmam

0|0
    0|0
  • Aslan evet inanırım

0|0
    0|0
  • Koç. "Fala inanma falsız da kalma." prensibine göre takılıyorum.

0|0
    0|0
    • 2ay

Sende bılmıyorsun neye ınancagını

• 2ay

İnanmak için bilmeye gerek olsaydı tanrı kavramı olmazdı zaten. Burçların "İnsanlar üzerinde etkisi" olduğuna inanmıyorum. Ama insanların kendilerini "aa burcum böyle ben de böyleyim" diyerek kalıba soktuğuna inanıyorum.

• burçlara inanmam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor...