Bazen ''Keşke hiç doğmasaydım.'' veya ''Allah'ım beni neden yarattın ki?'' dediğiniz oldu mu?

Bazen ''Keşke hiç doğmasaydım.'' veya ''Allah'ım beni neden yarattın ki?'' dediğiniz oldu mu?

1|1
19|16

En İyi Kız Görüşü

• Hayır bu şekilde yaradılışımı sorgulamadım sorgulamam da. Fakat şu dünyaya plastik çatal olarak gelseydim daha çok kırılırdım dediğim oldu. 😁

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• İslam inancında her insan doğmadan önce , insan olarak dünyaya gelmek istemiştir. Başlıkta yazdığın iki soruyu soran kişileri pek takmam açıkçası.

0|3
    0|0
    • 2ay

Insan dogmadan once dunyaya nasil gelmek ister bunu biri daha soylemisti

• 2ay

Cevabini merak ettigim seyi sonuna kadar her firsatta sorgularim ve bu hakkim yani bunu soran bir insani kale almamani anliyamadim ne yani merak etmeden ot gibimi yasiyalim?

• 2ay

@Bayanerol kale aldım ve açıkladım sana 😊 hep böyle meraklı ve sorgulayıcı ol tatlm

Kızlar Ne Diyor 18

• Evet bazen diyorum ben cezamıyım yoksa cezalandırdığınmıyım diyorum

0|2
    0|1
  • Eskiden oldu ancak simdi demiyorum

0|0
    0|0
  • Evet Doğanın beni reddettiği ilk zamanlarda hep isyan ettim ama sonra dedim ki buna da şükür

0|1
    0|0
  • Oldu.

0|1
    0|0
  • Cok oluyo ama isyan filan degil amacim sadece merak ediyorum acaba Neden yani ne gerek vardi Boyle seylere diye

0|1
    0|0
  • Her insanın olmustur mutlaka ve tabiki benim de oldu zamanında

0|1
    0|0
  • Dedim sanırım

0|0
    0|0
  • Hayır ne haddime.

0|0
    0|0
  • eskiden Allaha çok atarlanırdım evet

0|0
    0|0
  • Bazen bu dünyaya sadece kazık yemek ve acı çekmek için fırlatıldıgımı düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Bunu demedim ama ben neden yaşıyorum diye sordum kendi kendime

0|0
    0|0
  • Çok dedim

0|0
    0|0
  • Arada sorguladığım oldu

0|0
    0|0
  • gercekten cok fazla

0|0
    0|0
  • Günah günah

0|0
    1|0
  • hayır iyiki doğmuşum :D

0|0
    0|0
  • Oldu evet

0|0
    0|0
  • Hadi dogdum da icimden neden cocuk yastan beri seks gecio dedigim oldu gunah islemeye yaratilmis gibiyim cok sorgulayan biriyim cok kafayi seyle bozmusum ben cocuklugumda kiz olmama ragmen surtuncek yer ariyordum zevk almak icin normal mi bu simdi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Oldu.

0|2
    0|0
  • Keske baska ailede doğsaydım dediğim oldu asdsa

0|1
    0|0
  • "Buna da şükür" dedim hep..

0|1
    0|0
  • hadi bunu da açıklayın atayızlar

0|1
    0|0
  • Her gün düzenli şekilde

0|1
    0|1
  • Evet oldu hatta bu baya bir ileri gitti. Agnostik oldum. 😎

0|1
    0|1
  • maalesef daha 2-3 ay'a kadar evvel öyle diyordum. kendimden hep nefret ederdim. hep ölmek isterdim.
    yanlis anlamayin, simdi de o ölüm istegi var, çünkü ölüm sahte dünya'dan kurtulusumuzdur.
    Ama hata yaptigimi, günah isledigimi anladim, tövbe ettim :)

0|0
    0|0
  • Ben allahın işine karışmam veriyosada dert vardır sebebi dediğim gibi allahın işine karışmam karışsam ne olcak isyan etsem doğmasaydım allahım al canımıda kurtulayım desem ne olcak sanki..

0|0
    0|0
  • Gunaha girmeye hic niyetim yok ALLAH in hikmetinden sual olunmaz. Hamd eder sabır dilerim susarim cok dolduysam aglar yine sabir dilerim

0|0
    0|0
  • İsyanım Rabbime değil insanlaradır...

0|0
    0|0
  • olmadı

0|0
    0|0
  • yok ama küçükken keşke karinca olsaydim dedigim oldu

0|0
    0|0
  • Çok hemde keşke bir anda kaybolsam dediğim veya görünmez olsam dediğim bile oldu

0|0
    0|0
  • isyan etmekten haya ederim

0|0
    0|0
  • Hiç demedim allah ı sorgulamak bana düşmez ne yazdıysa onu yaşıyoruz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...