Kadina serbest, ama erkege yasak. Sizce ne?

Tekirdagda kimsenin olmadigi aksam vakti bir erkek, denize ciplak girdi diye kabahatlar kanuna muhalefetten para cezasi yedi.

Kadinlar disarida ciril ciplak dolasirken, plajlarda ustsuz guneslenirken, erkekleride bastan cikarirken sorun olmuyor da, biz erkeklere sira gelincemi kanunlari uyguluyorlar. Belki bende sliple disarida gezmek istiyorum, belki bende denize ciplak girmek istiyorum.

Hani ozgurluk?

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Kızlar çıplak mi giriyor ki?

0|0
    0|0
    • 2ay

İsterse ciplak girsinler beni ilgilendirmez. Benim kizdigim nokta, bayanlar diledigi gibi giyinip dolasabiliyorlar, ustsuz plajlarda boy gosterebiliyorlar. Birsey soylebildigi zaman, sanane milletin ne giydiginden, ictiginden deniliyorsa, ve herkes ozgurdur deniliyorsa, bu ayricalik neden erkeklerde olmuyor. Adam dal dassak rahat yuzmek istemis ve kimselerde yokken. Bu adamin ozgurlugu neden kisitlaniyor.

En İyi Erkek Görüşü

• enterasan :D
    Kadınların cezbedici bir yönü var. Erkeklerinse korkutucu
    Bence bunu özgürlük olarak görmemelisin

1|0
    0|0
    • 2ay

Dunyada canlilar arasinda erkeklerin dikkatini ceken ilk sey disilerdir. Bu sebeple cezbedebilirler.

• 2ay

Kim nasil yasarsa yasasin yeter ki benim manevi degerlerime saldiri olmasin. Disariya bakiyorum kizlar cibildak geziyor. Erkegi bastan cikarmak icin oyle giyiniyorlar ki, yanimda calisan kizlar bile bakip kiza sulaniyorlar. Ama erkek boyle giyinse hemen ceza kesiyorlar. Erkeklere bu konuda haksizlik ediyorlar. Hos giyinecegimizden degil ama, bu haberdeki sahisa da kesilen ceza usulsuz.

• 2ay

Kadınlar için birçok imkan var ve dürtüleri bizden oldukça fazla, onlarda kullanıyorlar. Erkek kısıtlı bir model, öyle soyunayım olmuyor işte. Erkeklerde bu tarz bir düşünce tarzı gelişmiş olmadığından çok çabuk göze batabiliyor. Nihai gerçek, Bu düzen değişmez

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• O zaman örgütlenip eylem yap senin gibi düşünenleri bir çatıda toplayıp hak ara

0|0
    0|0
    • 2ay

Benim gibi dusunenler degil, kadinlar istedikleri gibi rahat giyinip takilabiliyorlarsa, erkeklere bu hak neden verilmiyor. O zaman kadinlarada kabahatler kanununa muhalefetten ceza kessinler.

• 2ay

Sen nerede yaşadığının farkında değilsin sanırım, gözlemlemelerini iyi yap

• 2ay

Ozgur bir sekilde dolasmaktan bahsediyorsan, benim yasadigim yerde bayanlar rahat bir sekilde disarida dolasabiliyor, diledikleri gibi giyinebiliyor, gece 1-2-3 lere kadar disarida tek basinada gezebiliyorlar.

• Çıplaklık ne derece erkeğin sadece bir organı mahrem. Kadında alt tarafı kapalı plaja giriyor üst açıksa eşit oluruz. Adaletli olmuş olur ama sen dalgayı sallaya sallaya girersen dur derler tabi

0|0
    0|0
    • 2ay

Neye gore erkegin ve kadinin mahrem yerlerini belirledin

• 2ay

Şahsen dalga görmekten haz etmem. Cinsellik çağrıştıran organ mahrem değilde beyin mi mahrem dostum?

• 2ay

Yani diyosun ki kadin goguslerini acip gezebilir, bu mahrem degil.

• Kadin vajinasini acmiyoki gigus aciyo sende aciyon

0|0
    0|0
    • 2ay

Genel olarak bakin konuya, sadece gogus olarak degil. Vajinasini acsa belki daha az dikkat ceker.

• 2ay

Genel olarak kadin ve erkek vucudu ayni degil ya da adamina gore muanele

Yükleniyor...