Motor delileri burada mı?

Motor kullanan bayanlar ve baylar... motorunuz var mı? Markası nedir? Belki bir kortejde buluşuruz Motor delileri burada mı ?

1|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• İlgim var bu aralar almayı düşünüyorum, araştırma aşamasındayım.

0|1
    0|0
    • 2ay

Ne tarz düşünüyorsun. Yardımcı olmaya çalışırım. 10 senedir aktif kullanıcıyım

• 2ay

Maddi olarak en rahat alabileceğim motor hyosung ve performansı 250 ccler de baya iyi, custom yapıp yüksek gidon takmayı düşünüyorum. Yüksek gidon ile konfor sorununu hallederim çok yakmasına diyecek bir şeyim yok ama titreme hususunda her motor yüksek devirlerde titrer buna çare bulabilen bir marka olduğunu sanmıyorum

• 2ay

Vibrasyon hepsinde var. Ben mt25 ve R25 dahil bütün hepsini denedim kullandım. Ellerini uyuşturan bir bajaj bide hyo var. Yine de karar senin ben tecrübeme dayanarak söylüyorum abicim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 6

• Honda cbr 650 kullanıyorum

0|1
    0|0
  • motor delisi değilim :D

0|0
    0|0
  • İlgim varda korkuyom bu şeytan işinden ölürüm diye

0|0
    0|0
    • 2ay

He binmezsen ebedi kalıcan sanki pezevenge bak 😄😄😄

• 2ay

ben dengesiz adamım a. koyarım bu motorun knka iş farklı benım :D ondan dıyorum :D

• 2ay

223 km hızı gördüm. Yol boşken yapıştır git öteki türlü her zaman temkinli olacaksın. :) s. kerler o g. tü yoksa

• YZF R6

0|0
    0|0
  • A2 ehliyete yazıldım 2 ay sonra elimde olucak inşallah. Bol bol araştırma yapıyorum şuanda.

0|0
    0|0
  • Ne motorcusu ya bu saatte ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...