Büyük ya da küçük kardeş olmak?

büyük ya da küçük kardeşiniz var mı?
var ise nedir bu kardeşlik?
bana göre kardeşler kimi zaman anlaşamaz tartışsa bile bir birbirinden vazgeçemezler kimi zaman bir dost kimi zaman bir arkadaş kimi zaman kendini bulursun ablanda/abinde/kardeşinde bazen korktuğunda bazen hata yaptığında bazen yalnız kaldığında bazen ise yalnız kaldığında yanında olur ablan/abin/kardeşin bilirsin ki yanında kimse olmasa bile yanında olur ve bu güven verir insana çoğu zaman farkında olmayız ya da olamayız ama hep biliriz ki yanımızda ve arkamızda hep vardır benimde 1 tane ablam var ve her ne kadar diyemiyorsakta bir birimize severiz bir birimizi büyük  ya da  küçük kardeş olmak?

Güncellemeler:
2ay Güncel
2ay Güncell

1|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Ortancayim ben, kucugun arkasini toplamak genelde bana duser, abim ise cani sIkIldikca gelip gelip esek sakasi yapar 😪 Bazen tek olsam daha iyi olurdu diyorum :)

0|1
    0|0
    • 2ay

erkekler öledir genelde şakacı olurlar kardeşlerine ama bunu gülmek ve güldürmek için yaparlar

En İyi Erkek Görüşü

• 2 tane kız kardeşim var evin en büyüğü benim daha doğrusu bendim. 1 yıldır görüşmüyorum hiçbiriyle beraber yaşarken de pek anlaşamazdık zaten. Kısacası nasıl bir duygu olduğu hakkında söyleyebileceğim fazla birşey yok.

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...