Askerliğimi tecil ettirmek istiyorum, bilgisi olanlar bakabilir mi?

Arkadaşlar merhaba, Benim ailemin şuanlık maddi durumu iyi değil, ben gidersem çok zor durumda kalabilirler.
Askerliğimi bu maruzatlar karşısında tecil ettirebilir miyim?

Güncellemeler:
2ay Gençler sorunu hallettim, kayıt olmak için daha 2 gün daha varmış ohhhhhhhh :D

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• pek bir fayda görür müsün yorumumdan bilmiyorum ama aşağı yukarı benim durumlar da aynı ha hoş gitmek de istemiyorum zaten sadece söylenti biliyorum 1-2 sene okul tecili dışında tecil hakkı olduğu söylendi hatta ben de yarın askerlik şubesine gidicem şöyle yaparsın en kötü gider durumunu izah ediceğin muhatabın birini bulur anlatırsın gerekirse (ki gerekir mi emin değilim) bir dilekçe yazarsın teslim edersin. hatta o da olmadı diyelim bimer e yaz bakarsın duruma bir el uzanıverir umut fakirin ekmeği üstüne gidersen biraz zaman kazanmış olursun bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• liseyi bitirenlerin 3 sene tecil hakkı oluyor ve açıktan lise okuyanların ama bu cuma son kaydolacaksan çabuk ol :D

0|0
    0|0
    • 2ay

Az önce aol sitesine giricektim, uyarı çıktı karşıma daha 2 gün varmış rahatladım beeeee ohhhhhhhhhhhhh :D

• 2ay

açık liseye kayıt olduğun yerden ek c2 formu alıp askeri yere gidip oraya veriyosun tecil için

• Şuanda okul durumun nedir?

0|0
    0|0
    • 2ay

Açık öğretim lise' okuyordum, bu yıl kayıt yenileme tarihini kaçırdım.

• 2ay

Sistemde aktif gözükmüyorum

• 2ay

Problem ozaman bu kaçak olarak gözükürsün.

• Ettirirsin hiç sorun çıkmaz. Askerlik şubesine konuş onlar halleder.

0|0
    0|0
  • Askerlik şubesine git tecil ettir cem de yapıyorlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...