Sevgilim olucak terbiyesiz çok sinirliyim?

arkadaşlar sinirde elim ayam titriyor
bugün sevgilim ben ve bir tanesine uyuz olduğum 2 kız ile sevgilileri buluştuk
bir kafede oturduk yemek yiyorduk sahile yakın bir yerde
denizin kokusunu bilirsiniz yemek yerken o kokudan geldi
sinir olduğum kızın sevgilisi bu ne ya kim osurdu gibi bir makara yaptı
sevgilim de koklar gibi yapıp bana döndü sen mi osurdun senin osuruğnun kokusuna benziyor dedi ki ben hiç onun yanında osurmadım bile
herkes masada kahkaha atarken ben kıpkırmızı oldum kalktım masadan alıp çantamı yaa şaka yaptım falan diye gülerek geldi peşimden şimdi özür dileyip dil döküp duruyor ama ben o orsbunun timsah gibi sırıtmasına maruz kaldım millete rezil oldum çok sinirliyim ayrılmayı bile düşünüyorum ne yapmam gerek aynı şekilde ben de onu rezil etmek istiyorum nolur yardm edin

0|1
616

En İyi Erkek Görüşü

• Karaktersiz ne saçma bir şaka bu ya bence ayrıl derim. Seni kasıtlı rezil etmek istemiş bile olabilir.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Milletin içinde küçük düşürüp dikkati üzerinde toplamaya çalışan karakter yoksunu biriymiş. Ayrıl defet

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• üzücü böyle bişey yaşamak ya da yaşatmak istemezdim şimdi önemli nokta muhtemelen o onobbudan hoşlanmadığını haz etmediğini erkek arkadaşın biliyodu diye düşünüyorum buna rağmen bunu yaptıysa çol kötü ha normalinde iyi mi yine değil benim sevgilim hakkında benzer bir şekilde rencide etme kaygılı bir şaka yapılsa ortalığı karıştırırım ki bırak bizzat yapmayı. bu karakterindeki büyük bir açık erkek arkadaşın için ayrıl bitir de demem ama yüzüne tükürülesi bişey yapmış

1|0
    0|0
  • okuluna git onunla normal konusurken çevreniz kalabalıkken bir anda bağır sende ya kaldıramıyosun ya 10 saniyede bosalıyosun bunun içinde 30gün dil döküp yalvarıyosun bıktım ben de ve git oradan

1|0
    0|0
  • Ya bu nasıl genişlikdir arkadaş yani kız arkadaşına nasıl böyle birşey söyleyip rencide edersin afedersün ama manitan hıyarmış kimsenin hakkı yok birini rencide etmeye

1|0
    0|0
  • Ağzı gevşek olandan divana döşek olmaz ayrıl gitsin.

1|0
    0|0
  • Ayrılsan yeridir

1|0
    0|0
  • Ayrıl böyle karaktersizlik olmaz.

1|0
    0|0
  • anan osrdu mk cocuğu deseydin tam orda şimdi sevgilin duşta ağlıyodu :D

1|0
    0|0
  • Yol ver gıtsın en tav oldugum seydır sevgılılerını mıllet ıcınde kucuk dusuren ınsanlar.

1|0
    0|0
  • karakteri bozuk

1|0
    0|0
  • vayy okuzzz vayyy

1|0
    0|0
  • mutlaka ayrılmalısın eğer ayrılmazsan kafanda problem vardır zaten :D

0|0
    0|0
  • Sende haklisin

0|0
    0|0
  • yuh sığıra bak :D

0|0
    0|0
  • Azcik hayvansever olarak sevseydn ayip etmissn.

0|0
    1|0
  • Ayril.. erkeği toplumda rezil etmekte cok basit ayrica :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• baya kotu bir espri sacmalamis sevgilin, agir tavir koy

1|0
    0|0
  • Ohaaaaaaa boyle saka mi yapilir olum ayrilma sebebi lan yuuuuhh sevgiline bee

1|0
    0|0
  • Cok sevıyesızce bı saka olmus e orospudanda bu beklenırdı. sevgılınden ayrılma ama surundur

1|0
    0|0
  • Ayrilmalisin baska bisey yapma bnce

1|0
    0|0
  • bence kalkarak daha cok rezil olmussun kezban gibi he cok komiksin salak felan deseydin sende gülseydin. simdi sevgilinle konus bence bidaha milletin icinde gevsek gevsek davranma de sert konus

0|0
    0|0
Yükleniyor...