Annem moralimi bozdu arkadaşlar sizce ne yapmalıyım?

Çocukluğumdan beri görüştüğüm yıllardır bize de evi yakın bir arkadaşım var her gün neredeyse görüşürüz şimdi evleniyor cuma bende çeyiz sermesine çeyiz götürmesine imam nikahına kadar hep yanında oldum kına alışverişinde para yardımcı oldum baya yakınız tek arkadaşım var yakın zaten ailesi çingene diye çevrem eziyor bugün imam nikahlarına gittim geç geldim diye (arabayla bıraktılar) annem baya kızdı söylendi yok o sana yapmaz dedi lise de de vardı böyle küstünüz noldu şimdi dedi abartmayı seviyosun saydırdı baya moralim bozuldu ailesi beni seviyor kaynanasına kadar herkes benimsedi kız kardeş gibiyiz çünkü annesi manevi kızım der Allah bozmasın ama annem kalmama bile izin vermiyor mesela o derece neden böyle yaptığını anlamıyorum

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Annene gerçekleri insanlığın ne olduğunu bencil bir yaşamın uygun olmadığı karşılıksızda bişilerin yapılması gerektiğini hatırlatman gerek

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kalmana izin vermemekte haklı, geç kaldığın için sinirlenmiş olur öyle şeyle doğal.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• anananın lafından cıkma kanks

0|1
    0|0
  • annelerin görevi o fjdjd

0|0
    1|0
  • üzme anneni.. Bir gün ona çok ihtiyacın olur sarılmak istersin , toprağa sarılırsın zoruna gider.. Vakit varken git tomurcukları topla zaman akıp gidiyor , Bugün gülümseyen bu çiçek yarın ölüyor olabilir..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Annelerin koruma içgüdüsü doğal bir şey

0|0
    0|0
    • 2ay

yok neden kalmama izin vermiyor ya da ne biliyim sürekli moral bozuyor yok o sana yapmaz yok arkadaşlığınız biter bilmem ne

• 2ay

çok rahatlattınız teşekkürler

• 2ay

Rica ederim

Yükleniyor...