Gece hayatınız var mı?

akşam 8 gece 2 arası sosyal olarak neler yapıyosunuz
sürekli olmasada bazen

0|0
8|15

En İyi Kız Görüşü

• Genelde ev içi muhabbet bizimki. Sık sık birimizin evinde toplanır, artık sınav dönemi ise ders çalışır, kimi zaman iş yapar, kimi zaman da açar biramızı çalar müziğimizi eğleniriz. Çok çok nadir dışarıya canlı müzik için çıkarız, öyle.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Eglence merkezlerinde takiliyor, arkadaslarla toplanip parkta cekirdek citlatiyor, uludag yoluna cikip manzara seyrediyor, bazende catliyoruz :-)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 14

• Bar, klüp, sanat ektinlikler, sinema. Evde film, içme, oyun, sevişme.

0|0
    0|0
  • varrr. gece kulüplerinde alkolun gözüne gozune vurmaktan ve saatlerce dans etmekten feyz aliyorum. 😎🤗🤗

0|0
    0|0
    • 2ay

gerçekten zevk alıyormusn hiç gitmedim

• 2ay

Turkiye dekiler tirt. rusya ukrana olacak. = ))) romanya kostencedeki mamaya beach diye bir semt var en az 10 12 tane kulup dunyaca unlu cok iyi filan deniyo. bes para etmez.
      yan hepsinden değil ama belli yerler var. nikolaev=caprica odessa=ibiza novorossosiysk=rabiza 😎 bizdekilere gore cok ucuZ. ukraynanin rainasinda lailasinda takiliosun ama en fazla 200 300 tl lik icki icersen kalkamazsin :)

• Bıraktık artık.

0|0
    0|0
  • Bazen

0|0
    0|0
  • Hiç yok

0|0
    0|0
  • Barlara takılırım

0|0
    0|0
  • Sosyal sosyal uyuyorum

0|0
    0|0
  • 17:00-04:00 AOÇ Ankara beklerim :)

0|0
    0|0
  • Benim gece hayatim 18 yasinda bitti 😄disarda icmem ya teknede ya evde icerim icersem.

0|0
    0|0
  • ben her gece alemlerdeyim sende öyle yap

0|0
    0|0
  • 12 ye kadar calis sonra cafe, clup, bar ve bu salaş yaşantidan biktim ama bir nevi bağimlilik can sıkıyor artık umarim gecer

0|0
    0|0
  • Bir grubun bateristiyim, her gece cluplerde çıkıyoruz. Konser sonrası orda tanıştığım insanlarla vakit geçiriyorum.

0|0
    0|0
  • internet de im

0|0
    0|0
  • Pazar gunleri inciraltına gıderım mıdye bıra yaparm genelde bı o var :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...