Gece hayatınız var mı?

akşam 8 gece 2 arası sosyal olarak neler yapıyosunuz
sürekli olmasada bazen

0|0
815

En İyi Kız Görüşü

• Genelde ev içi muhabbet bizimki. Sık sık birimizin evinde toplanır, artık sınav dönemi ise ders çalışır, kimi zaman iş yapar, kimi zaman da açar biramızı çalar müziğimizi eğleniriz. Çok çok nadir dışarıya canlı müzik için çıkarız, öyle.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Eglence merkezlerinde takiliyor, arkadaslarla toplanip parkta cekirdek citlatiyor, uludag yoluna cikip manzara seyrediyor, bazende catliyoruz :-)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• ya bara gider tekila atarım ya da oturup rakımı içerim evde veya eylence mekanlarında ;)

0|0
    0|0
  • kütür kütür uyuyom asdfg

0|0
    0|0
  • Yatış😂

0|0
    0|0
  • Nefes alırım genellikle

0|0
    0|0
  • Kullanmıyorum

0|0
    0|0
  • Yemek içmek sohbet veya varsa bir etkinlik ama 2ye kadar kalmam genelde

0|0
    0|1
  • tv müzik uyku

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• varrr. gece kulüplerinde alkolun gözüne gozune vurmaktan ve saatlerce dans etmekten feyz aliyorum. 😎🤗🤗

0|0
    0|0
    • gerçekten zevk alıyormusn hiç gitmedim

• Turkiye dekiler tirt. rusya ukrana olacak. = ))) romanya kostencedeki mamaya beach diye bir semt var en az 10 12 tane kulup dunyaca unlu cok iyi filan deniyo. bes para etmez.
      yan hepsinden değil ama belli yerler var. nikolaev=caprica odessa=ibiza novorossosiysk=rabiza 😎 bizdekilere gore cok ucuZ. ukraynanin rainasinda lailasinda takiliosun ama en fazla 200 300 tl lik icki icersen kalkamazsin :)

• Benim gece hayatim 18 yasinda bitti 😄disarda icmem ya teknede ya evde icerim icersem.

0|0
    0|0
  • Bar, klüp, sanat ektinlikler, sinema. Evde film, içme, oyun, sevişme.

0|0
    0|0
  • Hiç yok

0|0
    0|0
  • Bıraktık artık.

0|0
    0|0
  • ben her gece alemlerdeyim sende öyle yap

0|0
    0|0
  • Bazen

0|0
    0|0
  • Barlara takılırım

0|0
    0|0
  • Sosyal sosyal uyuyorum

0|0
    0|0
  • 17:00-04:00 AOÇ Ankara beklerim :)

0|0
    0|0
  • Bir grubun bateristiyim, her gece cluplerde çıkıyoruz. Konser sonrası orda tanıştığım insanlarla vakit geçiriyorum.

0|0
    0|0
  • 12 ye kadar calis sonra cafe, clup, bar ve bu salaş yaşantidan biktim ama bir nevi bağimlilik can sıkıyor artık umarim gecer

0|0
    0|0
  • internet de im

0|0
    0|0
  • Pazar gunleri inciraltına gıderım mıdye bıra yaparm genelde bı o var :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...