Arkadaşım beni kıskanıyor mu anlamadım?

Merhaba çok uzun yazdım farkındayım ama artık dayanamıyorum bunları yaşamaktan lütfen okuyun ve yardımcı olun. Bir kız arkadaşım var yakınız baya. Yalnız olduğumuzdaki gibi başkalarının yanında bana aynı davranmıyor. Ona yalnızken bir şey anlatıyorum çok ciddi dinliyor ciddi yorumlar yapıp kaale alıyor ancak ortak arkadaşlarımızla buluştuğumuzda (kızlı erkekli karışık) o paylaştığım konu açılınca bambaşka yorumlar yapıyor ve bir gülmeye dalga geçmeye başlıyor ki anlatamam. Bazen kendi açıyor konuyu dalga geçmek için herkes de gülüyor. Bazen sabahları okula geç kalıyorduk (aynı yerden birlikte çıkıyoruz birbirimizi bekliyoruz hep) bir şeylerimizi unutup geri dönüp alıyoduk. Arkadaşlarımıza beni şikayet ediyordu onun yüzünden geri döndük busunu unutmuş da falan diyordu halbuki o da bir şeyler unutuyodu aynı anda oluyor yani. Daha sonra bunu yapmamaya başladı. Ama daha bu bir şey değil. Mesela yalnızken bana bir şey hakkında soru soruyor ve bildiğim her şeyi anlatıyorum açıklıyorum o öyle oluyor bu böyle gibisinden sonra insanlar içinde benim söylediklerimi kendisi zaten biliyormuş gibi söylüyor anlatıyor. Ve bunu sürekli yapıyor. Durduk yere bilgi verdiğim şeyleri de söylüyor herkes içinde kendi bilgisi, kendi fikri ya da kendi yaşadığı bir şeymiş gibi. Benim yaptığım esprileri falan da yapıyor. Herkes içinde de onu ben söylemiştim diye lafını kesemem hem çekinirim hem de çocukça karşılarlarmış gibi geliyor. Zaten arkadaşlarımızlayken sürekli kendi hakkında konuşulsun istiyor konu kendisi oldu mu baya mutlu halinden memnunmuş gibi oluyor. Sırf kendisi odak noktası olsun diye sevgilisi ve sevgilisinin erkek arkadaşlarıyla takılıyordu yani tek kız o olduğundan her gün onun hakkında konuşuyorlardı. Birkaç kere o ortama girdim beni ezmeye çalışıyor dalga geçmeye çalışıyor. Ben biraz ona göre farklıyım. Bakımlıyım, güzel makyaj yapar özenli giyinirim. Oysa bir rimel sürer öylesine bir şeyler giyer. Onun yanında dikkat çekiyorum yani. Bunun nedeni nedir ve ne yapmalıyım?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ben olsam yanağını sıkar len bıdık amacın ne derim. O yaşta imrendikleri insanlara öyle davranmaları normaldir sen olgun davran gül geç böyle şeylere, hareketleri şirin aslında çocuk gözüyle bakarsan.

0|0
    0|0
    • 2ay

Doğru diyorsun aslında biraz hareketleri de çocukça zaten ama herkes onu baya bilgili baya komik her şeyi yaşamış gözüyşe bakıyo aslında o konuştumu ikimiz adına konuşmuş oluyo

• 2ay

Ben biraz daha oturaklıyım daha ciddi biriyim o daha hareketli hep o konuşmak istiyor herkesin lafını kesiyor zaten herkesin ilgisini falan çekmeye çalışıyor. Ben öyle şey yapamam yani kendimi kötü hissederim dinlemek daha önemlidir biriyle iletişim kurmak için öyle düşünüyorum

• 2ay

Çok rahatsız oluyosan bu durumdan kendisiyle konuş. Anlayış gösterir. Göstermezse sinirlenir trip atarsa da eyvallah dersin.

En İyi Kız Görüşü

• Cevabını kendin vermişsin ki zaten. İlgi çekici olduğunun farkında. Seni ezerek havalı olduğunu düşünüyor. Bu tarz bir insanla konuşmaya da gelmez çünkü inkar edecektir. Biraz daha uzak durmaya çalış desem doğru mu olur bilemem. Ben olsam soğurdum.

0|0
    0|0
    • 2ay

Mesela şu an fikirlerimi ona yalnızken söylemiyorum tutuyorumiçimde insanlar içinde söylemesin diye bunu da daha ne kadar sürdürebilirim susmaktan konuşmaz oldum onunlayken

• 2ay

Haklısın ya çok zor. Ama bunun farkına bir şekilde varmalı. Rahatsız edici bir durum.

Erkekler Ne Diyor 3

• Maşallah nutuk gibi yazmissin

0|0
    0|0
    • 2ay

Çok dolmuşum çok sinir bozucu bir durum çünkü bu :(

• 2ay

Takın bir kız arkadaşım beni taklit ediyor insanlar önünde beni ezmeye çalışıyor yalnızken ve başkalarıylayken bambaşka birş oluyor bana karşı

• 2ay

Arkadaşlığını bitir öyle olmaz

• Bu tarz kızlar demiycem erkeklerde de var bu tarz insanlar parazittir. Uzak durmalısın.

0|0
    0|0
  • Berbat bir arkadaş. Kesinlikle kıskanyıor.

0|0
    0|0
    • 2ay

Ben de kıskandığını düşünüyorum aslında. Peki bunun farkında mıdır böyle yaptığının. Ben de sesimi çıkarmıyorum diye rahat rahat herkes içinde konuşmasının nedeni o mu

• 2ay

Ya sen iyi niyetlisin ama o haset. Haset demek, kendinde olsun sende olmasın isteyen kimse demek. Dolayısıyla biraz uzaklaş ondan.

Kızlar Ne Diyor 2

• Şüphen varsa görüşme

0|0
    0|0
    • 2ay

Arkadaşlarımız hep aynı istesem de görüşmemezlik yapamam

• kıskanıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...