Bir insani dua ile kendine baglamak?

Bakin arkadaslar, dua ile diyorum sakin yanlis anlamayin büyü veya muska falan degil yani. Tamamen Allahin izniyle, yine hayirlisi degilse olmaz tabii ki kaderimi degistiremem. Ama o insanin biraz da olsun kendini acmasini saglayamam mi? Bana deliler gibi asik ama aramizdali mesafeler yüzünden uzak duruyor ve umursamiyormus gibi yapiyor ama 5 senedir de pesimi birakmiyor. Onu herhangi bir duayla kendime yaklastirabilir miyim?

0|0
11|10

En İyi Erkek Görüşü

• wallah ben 3 yıl once duayı okudum bır hafta sonra bı kızla tanıstım sevgılı olduk sonra hayatım boka sardı.

0|0
    0|0
    • 2ay

Bundan korkuyorum iste. Allahin isine karisiyormus gibi hissediyorum..

• 2ay

Ama kendi eline yapmissin be kardesim..

• 2ay

ne bilim böyle olacagını.

En İyi Kız Görüşü

• Sen duanı edersin gerisi Rabbime kalır hayırlısıysa olur hayirsizsada olmaz.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• dualar hikaye

0|0
    0|0
  • Dua hiç bir işe yaramaz.

0|0
    0|0
  • sen her şeyin hayırlısını rabbinden dile belki böylesi senin için daha hayırlıdır

0|0
    0|0
  • Hala böyle şeylere mi inanıyorsunuz

0|0
    0|0
  • evet yaparsın

0|0
    0|0
  • İhtimal yok, dua ile olacak şeyler değil bunlar.

0|0
    0|0
  • Bu konular dua ile olacak konular değil.

0|0
    0|0
  • bana ulaşırmısın yardımcı olmak isterim kardeşim.

0|0
    0|0
  • 😁 😂 Oh my good 😅 Ah bu ateşli gençlik

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• 0|0
    0|0
    • 2ay

Gercek mi bu? daha cok böyle internette gezen bir resimmis gibi geldi de😄 Hani böyle bunu 10 kisiye yollamazsan hayatinin aski sana küsecek gibi

• 2ay

Duanın gücüne inanıyor musun cidden?

Basit bir şey soracam, islam olmayan ülkelerde refah düzeyi yüksek iken islam coğrafyasını neden bok (bok kısmını istediğin gibi doldur) götürüyor? Duanın gücü niye bu kadar yetersiz lan

Duaya bel bağlamak yerine kafanı çalıştırmayı dene, ha o da mı olmadı? dişiliğini kullan mk

• 2ay

@CamınBuğusu taki gönderdim mesaj atamıyorum. Özelden sana anlatmak istediğim çok önemli şeyler var lütfen iletişime geçer misin benimle lütfenn
      :(

• dua edeceğine ona açılsana ne hoşsun :D

0|0
    0|0
    • 2ay

Konusmuyor benimle.. ciddiye almiyor ve onunla ayda sadece bir iki kelam edebiliyoruz

• 2ay

gerekirse çık karşısına seviyorum de. herşeyi yukarından beleme biraz mücadele et

• Duadan anlamam ama @CamınBuğusu 'na bağlama büyüsü yaptım, benden kopamıyor.

0|0
    0|0
  • O ancak kendi isteğiyle sana gelebilir, sende ancak kavusabilmek için dua edebilirsin

0|0
    0|0
  • Git Ozele yardım etsin ya 😊

0|0
    0|0
  • Eee bağlamak diyorsun. Aynı şeyin laciverti

0|0
    0|0
  • Hepsi boş beleş iş arkadaşım

0|0
    0|0
  • bence normal dua et ve inan

0|0
    0|0
  • Allah kuluna verir ama icraat yapmayan kuluna sormazlar mı her şeyi neden benden bekliyorsun diye

0|0
    0|0
  • Sevgilinin burcu ne ve ne okuyor

0|0
    0|0
    • 2ay

24.12.1995. bir sey okumuyor bir restorantta calisiyor

• 2ay

Çapkın burc değil

• 2ay

Sevgilim de degil zaten. Hic capkin degil hayatindaki tek kiz benim bunu biliyorum

Yükleniyor...