Biri bana etimek tatlısı yapabilir mi?

Biri bana etimek tatlısı yapabilir mi? böyle cok şekerli olmicak üstü krem şanti mi ne olıuyo içinde muz parçaları falan filan ya yapıp gönderseniz acayip canım çekti ya :( Ya da tarif edin ben yapim yarın ama cok canım çekti be...
Biri bana etimek tatlısı yapabilir mi.?

Güncellemeler:
2ay arkadaşlar yarın akşama doğruı yapayım diyorum eve anca gelirim tarif var mı?
2ay kalorisi fazla gibi duruyo

0|0
25|2

En İyi Kız Görüşü

• malzemesi;
    etimek, şeker, süt , 1 paket vanilya, un, tereyağ , mısır nişastası, 1 paket krem şanti ( krem şanti içinde süt kullanmak gerek o yüzden 2 paket süt al)

1 buçuk bardak şekeri tavaya dök şışpşıpışpş karıştır erit he bu arada şu an şerbeti anlatıom sonra eriyo işte bakınca anlarsın şekere benzer bişi kalmıyo heh işte eriyince 2 su bardağı su dök üstüne kendi üstüne değil erittiğin şekerin üstüne shfsj okumaya devam et söz bir daha espri yapmıcam :D suyuda döktükten sonra bırak öyle kaynayana kadar 5 dk falan kaynasın ocağı kapat. soğusun bir kenarda.
    sonra etimek paketini aç bir tane borcam ve ya tepsi artık neye yapıyosan etimekleri yan yana diz, sadece bir kat dizceksin sonra şerbet yaptık ya hani onu etimeklerin üstüne dök şuuurpppp
    ya da öyle yapma bir kepçe al şerbeti etimeklerin üzerinde gezdir çok gezdirme yorulmasın sdjf söz tutamayanlardanım :C
    yani hepsine şerbet gelsin ki yumuşasınlar
    şimdi krema yapcaz;
    ocağı aç tencere al bir tane koy üstüne 1 lt süt dök. 6 yemek kaşığı un da ilave et, 6 yemek kaşağı da şeker 2 yemek kaşığı da mısır nişastası ilave et. sonra karışmaya başla. kaynayıncaya kadar karıştır. kaynayınca ocağı kapat yaptığın kremaya 1 yemek kaşığı tereyağ ve 1 paket vanilya ilave et çırp. sonra bir kenarda yumuşamaya bıraktığımız etimeklerin üzerine dök.
    şimdi krem şantisini yapıcaz ;
    1 su bardağı soğuk süte 1 paket krem şanti ilave edip çırp. bununlada üstünü kapat. ama şey önceden krema dökmüştük ya o biraz soğumuş olsun.
    üstüne de artık ne seviyosan resimde fındık koymuşlar fıstık, hindistan cevizide olur.

1|1
    0|0
    • 2ay

ya anlatış tarzına bittim he :D ya ama cok kalorili olmaz mı şu anlattıklarına bakıyorum da ben tatlandırıcı falan koysam şeker cok az falan koysam falan?

• 2ay

ya ayda yılda bir kez yapıyosundur nolcak :D öyle denemedim bilmiyorum ama aynı tadı alamazsın bence uğraştığına değmez :/ ben senin yerinde olsam etimeği çaya banar yerdim de neyse şevkini kırmıyım heveslisin yap :D

• 2ay

tarifini uygulicamda cok şeker falan gözüm korktu :D

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 24

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...