Fahişe ile başım belada lutfen yardım edın ne yapmalıyım?

bir akşam uzerı 4 arkadaş adana merkezde gezıyorduk bır kac bıra aldık baya bı ıctık cebımızde 200 tl sahte para kaldı bır kız var dedı arkadaş çağıralım. ilişkiye gırelım dedı. nese aradık geldı 4 kişi sırayla gırdık cıktık sonra ben tutamadım bırde oral yaptım 150 tl ye anlaşmıştık 20 de oral yaptığı ıcın bahşiş verdık.200 tl sahte parayı verdık 30 tl de para ustu aldık. aradan 1 gun gectı kız aradı alış verış yaparken paranın sahte olduğunun farkına varmış odeme yaptığı kışi polısli aramış kızın başı belada oterse bızde gıderız arada ne yapacam bılmıyom babam duysa evlatlıktan reddeder. sızce kız oter mı bızı oterse ne ollur

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• İçkinin yaptirmiyacagi kötülük yoktur. zinada yaptırır katilde yapar. zaten yaptığınız sokak köpeklerinin yaptığını yaptırmış size. paraya gelince kız sizi taniyorsa bal gibi polis kapiniza gelir

0|1
    0|0
    • 2ay

oturduhumuz mahhalleyı bılyor evı bılmıyor 6 parsel arasın dursun işin kotu yanı arkadşın telefonu kayıtlı

Kızlar Ne Diyor 1

• İnşallah öter hic mi Allahtan korkunuz yok. seninde bir kizin olabilir unutma

0|1
    0|0
    • 2ay

evet sarhoştum oldu bırker çok pişmanım yuzme vurma da ağlaklı bır kız yetıştırmeye bak bızım gıbı ağlaksızlara düşmesin

• 2ay

sağol hanım ablam hamama gıtmeyı düşünüyorum 40 tas su dokim oyle

• 2ay

Tamam bakalım hadi eyvallah

Erkekler Ne Diyor 5

• Nerden bilelim sahte olduğunu diyin sıyrılın :)

0|1
    0|0
    • 2ay

dedik ınanmıyor bırde dıyor para ustu aldınız. ben dedım şuna yapmayın sahte oldupunu anlarsa hapı yutarız dınlemdı dıyer lerı başımıza actıkları ıişe bak

• Öterse sizi de öttürürler

0|0
    0|0
    • 2ay

o değilde bır arkadaş vardı scoterla bızı kıza goturup getırıyordu o da arada gıdermı

• Hadi bakalım inşallah öter. Ha bu arada fahişe kim onu anlamadım?

1|0
    0|0
  • Öterse siz de polislere oral yaparsınız artık asdadasfs

1|2
    0|0
    • 2ay

goruşebılsek otme paranı verırız dıyecem onuda yapamıyok babam duysa leptapı kafamda ıkıye ayıracak o kesın

• oral yaparsınız

0|1
    0|0
    • 2ay

yaptıkta ne oldu elımıze yuzumuze bulaştırdık

Yükleniyor...