Pavyondaki konsomatris?

Kadınla gece fotoğraf attık. Sabah beni instagramdan eklemiş adımı soy adımı nerden buldu bilmiyorum mesaj atmış ve takip etmiş. Sizce neden sadece masada 20 30 dakika muhabbet etmiştik okadar. Neden ekleyip mesaj atmış olabilir?

0|0
5|12

En İyi Kız Görüşü

• "Keklik gibi çocuk, ortama yeni düşmüş, neden kapatmayayım ben bunu?" demiştir, üzgünüm zaman kötü:)

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• yarim saatte kac icki ismarladin. = ))) ya iyi yoldular seni onun icin birdaha beklio ya da senden hoslandi. soyle bulusak de disarida :) 😎

0|0
    0|0
    • 2ay

1 tane ısmarladım 50 tlye sadece okadar

• 2ay

iyi olur belki aşk yaşarız hahaha :D

• 2ay

yapistir = ) arada olgunlarla da ask lazim :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Sömürmek içindir ne bekliyorsun ki o tür insanlardan

0|0
    0|0
    • 2ay

kadın bana buralara gelme kötü yerler geliyorsanda üç dört ayda bir gel müzik dinle iki bira iç çık dedi? bende şaşırdım yani beni bulmasına

• 2ay

Boşver sen boyle şeylere takılma da uzak dur en hayırlısı bu olur senin icin

• 2ay

aynen engelliyeyim en iyisi :D

• mafya sevgilisine dövdürtcektir

0|0
    0|0
    • 2ay

mafya sevgilisi bizi dövene kadar manitasını pavyona koymasın :)

• fotografi silmeni isteyebilir, etiket yapmani isteyebilir. ya da foto paylastigin icin onu begendigini ve seninle is baglayacagini dusunebilir. oyle mekanlar onlarin elinden geciyor girip cikani bilmeyeceklerde ne olacak...

0|0
    0|0
    • 2ay

öyle birşey istemedide kadın benden 10 yaş büyük. çok güzel aşırı güzel ama ben tabiki işin eğlencesine gittim cebimdede param vardı teklif etsem çıkarmıydı bilmiyorum ama amacım hiç öyle değildi sadece alkol içerken yanımızda oda bir kadeh içsin diye çağırdık.
      Yüzüme felan dokunup duruyordu benim. başka bir sıkıntı çıkmaz değilmi kadın bela felan olmaz durduk yere :D

• 2ay

ne bilim olum ben hayatimda bir kere bara gittim ordan da basimiza bir is gelicek diye korkarak kactik :D

• 2ay

hahahaha. D lan korkmamda karı bize işmi oldu sanmıyom lan yakışıklıyımda karı acaip güzel arkadaş adriana lima iki :D

• Hoşlanmış demekki

0|0
    0|0
    • 2ay

sanmıyorum bir çok masaya oturan bir kadın benden neden hoşlansın?

• 2ay

25 29 yaziyo yasin

• 2ay

20 yaşındayım neden öyle olmuş o anlamadım :D

Erkekler Ne Diyor 11

• seni sürekli ikna edip pavyona getirtecek, müşteri = para :)

0|1
    0|0
  • Art niyet seziyorum dikkatli olun.

0|1
    0|0
    • 2ay

ne gibi bir art niyet dostum

• Müşteri kaybetmek istemiyor işte çoğu yapar bu numaraları

0|1
    0|0
    • 2ay

sanmam 50 tl aldı sadece bira bile içmedi benim bardağımdan kendine koydu kadın

• 2ay

sen konuş yine bence ya ne kaybedersin :D

• 2ay

peki deneyeyim :D

• :D Money money money :D Donuna kadar alacak :D

0|1
    0|0
  • Alkol aldın mı?

0|0
    0|0
    • 2ay

1 kadeh rakı içtim kadında bir tane bira içti

• 2ay

Sarhoşken adını söylemişsindir diye düşündüm de, hoşuna gitmişsin belli ki.

• 2ay

10 yaş büyük ya olabilirmi öyle birşey alla alla :D merak ettim şimdi

• Tekrar tekrar çağıracak yanına, içki ısmarlatır para kazanacak 😉

0|0
    0|0
    • 2ay

başka bir sıkıntı çıkmaz değilmi

• 2ay

Yolacak yer arıyor 😂

• 2ay

neyimi yolacak oğlum zenginmiyim hahaha :)

• Etkilenmiß

0|0
    0|0
    • 2ay

Sanmıyorum etkileneceğini benim gibi binlerce kişi oturuyo masasına

• Senden yeterince kazanamamış 😄

0|0
    0|0
  • Ertesi gun yıne gel ve baskasını degil beni cagır diye sana asık olucak hali yok ya

0|1
    0|0
    • 2ay

İşim olmaz aşık olmasıyla felan sadece merak ettim gitmemde zaten

• Bir daha bekliyo seni 😂😂

0|0
    0|0
    • 2ay

İşim olmaz sağolsun :D başka bir sıkıntı çıkmaz değilmi

• Neden oraya gidiyorsun? cevap eğlence için. Peki kadın seni sanaldan eklemiş neden karşındakine aşşalık bir varlıkmış gibi davranıyorsun. Altta okudumda çok lakayit bir şekilde hep eğlence için gittim diyip sonrada işim olmaz gibi tezat cümleler kuruyorsun. Karşındakinin insan olduğunu unutma sen olmasanda.

0|0
    0|0
    • 2ay

ya kardeşim ne için gidicem herkes in masasına oturan bir bayan insan tabiki ona bişey demedim de beni niye ekliyor sanaldan ne alaka yanii

• 2ay

kardeşim gitme zor birşey değil. Anlaşılan o ortamlara müsait biri değilsin çünkü müsait biri olan onu çoktan halletmişti. Hem ciddi ciddi öyle ortamlar mide bulandırıcı be.

Yükleniyor...