TC Vatandaşı olmam için hangi kız evlenir benimle?

Maksad sadece vatandaşlık almaktır. Parayla evlenenlerde var galiba bu tür bir kızı nasıl bulabilirim? Nereli olduğumu sormayın lütfen.

Veya alternatif olarak TC vatandaşılığını veya 6 ya da 12 aylık oturum iznini nasıl alabilirim?

- Bankaya bir miktar para yatırarak 12 ay oturum izni almam gibi seçeneklerim varmı?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Bende yabanci ulke vatandaşlığı icin istiyodum bunu :) umarim bulursun ben düşünürdüm fakat sevgilim var :))

0|0
    0|0
    • 2ay

Haha hangi ülke için istiyordun? Belki ben o ülkedenim ). Sevgilinin olmasına sevindim. Biz boşboş geziyoruz işte. Bide arkadaşlar biraz sinirlendi ama bir çok ülkede insanlar yardım amaçlı bile evleniyor vatandaşlık alsın diye. Hatta sosyal medyada bu tür grublarda vardı.

• 2ay

Italyancam var cok az yani gormek degilde ben tamamen orda yasamak istiyorum. Neyse bulursun ya zor bir olay degil biraz para teklif et kabul eden olur :))

• 2ay

İtalyan vatandaşlığı bulsan banada haber ver. :D Ama gemiyle İtalyaya geçenler çok. ) Umarım sende bulursun ne diyeyim. Fikirlerin için teşekkür ederim. :)

En İyi Erkek Görüşü

• Evlenip basini yakma kardesim. Gel buradaki subelerden oturma iznini cikar keyfine bak. Ugrasma kizlarla

0|0
    0|0
    • 2ay

Teşekkür ederim kardeşim. Bir bilsem nasıl çıkarabilirim, kaç aylık çıkarırım ve neler gerekli.

• 2ay

6 ay cikarabilirsinde nelerin gerekli oldugunu tam olarak bilmiyorum internetten bulabilirsin gereken evraklari. Para da istiyorlar ama

Kızlar Ne Diyor 3

• ben evlenirim

0|0
    0|0
  • konu hakkında bilgim yok

0|0
    0|0
  • Öyle kız mız yok bizde kanı bozuk varsa bizden değiller onlar

0|0
    0|0
    • 2ay

Başka yere çekmeyelim konuyu. Sadece TC vatandaşlığım yok. Aynı kandan, aynı candanız.

Erkekler Ne Diyor 1

• Sen ne sandın bizim kızları brother

1|0
    0|0
    • 2ay

Sizin kız bizim kız aynı zaten. Başka yere çekmeyelim konuyu. Sadece TC vatandaşlığım yok.

• 2ay

Bu avrupada bile var. Zaten banada bir arkadaş söyledi. Kendisi yapmış bir yabancı için İstanbul'da. O yüzden söyledim.

• 2ay

Bizde Gürcistan'a gidelim ucuza araç alabilmek için bir kadın da ordan alalım o zaman. Sadece Avrupa'da yok burada da yapan var bunları. Ancak hoş bir durum değil, kızın ileride düşüneceği ilişkisi açısından. Bulabilirsen öyle bir kız evlenirsin ama zor bu ülkede

Yükleniyor...