Başkalarının dediklerimi takar mısınız?

Başka insanların sizn hakkınızda dedikleri ne kadar umrunuzda olur? Açıkçası ben takıyorum baya gereksiz cidden biliyorum ama ister istemez rahatsız hissediyorum yani biri kmbirsy derse benim hakkımda. Ama bunun yanı sıra boş konuşan insanlar dolup taşıyor onları asla takmam 😊😋

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer başka insanların yani toplumun dediklerini umursarsan kafaya takarsan toplumun bir parçası olursun ama eğer toplumun dediklerini umursamazsan takmassan toplum senin bir parçan olur..

0|0
    0|0
    • Evet aynen öyle farkındayım cidden ama ister istemez takıyorum

• O yüzden rabbim gerçekten yardım etsin biz kullarına şu zamanda

En İyi Kız Görüşü

• Beni yerecek aşağılayacak ya da küçümseyecek bir şey söylerse eğer sinirlerim bozulur tabi doğal olarak ama giydiği yakışmamış falan gibi bilgisizce yorum yapıyosa takmam

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Benim icin degerliyse elbette takarim ( @Ceydaaa18 ) , yok degil ise kolye niyetine bile takmam...))

0|0
    0|0
  • yooooo

0|0
    0|0
  • Benim Hayatıma başkasını karıştırmam benim hayatım benim seçimlerim olmalı

0|0
    0|0
  • Takıyorum maalesef...

0|0
    0|0
  • Bir arkadaşım hariç kimseyi takmam hayat benim hayatım.

0|0
    0|0
  • Sevdiklerimin dediklerini düşünür tartarım

0|0
    0|0
  • takmayan var mı

0|0
    0|0
  • Onlar gibi olmanı istiyor insanlar yani toplum baskisi ama sen takma kafana kimse senden degerli degil

0|0
    0|0
  • Başkaları adı üstünde 😂

0|0
    0|0
  • bazen takarım

0|0
    0|0
  • yav hehe kullan bunu susuyolar bir zaman sonra

0|0
    0|0
  • ben kendımı bıle takmıyorum :D

0|0
    0|0
  • heralde intihar ederdim taksaydım :D

0|0
    0|0
  • Neyini takıcam. Ortada bir sürü din tüccarı var adamlar sabah akşam gerekli gereksiz konuşuyorlar. bunları dediğini taksak insan olarak normal yaşam süremeyiz

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...