Annem küçükken benim fotoğraflarımı erkeklere gönderiyordu?

Arkadaşlar öncelikle troll vs. hiçbir şey gelmesin aklınıza, tamamen gerçek hepsi. Biraz uzun olabilir, okuyacaklara teşekkür ederim.
Sizinle bir şey paylaşmak istiyorum, çünkü kimliğimi açık ederek hiçbir yerde anlatamayacağım bir konu; dolayısıyla kimliğimi gizliyorum.
Arkadaşlar bu konu son zamanlarda -zaten pek sağlam olmayan- ruh sağlığımı kötü etkilemeye başladı, aklımdan bir türlü çıkmıyor.
Annem 30'lu yaşlarındayken yani ben 8-9 yaşlarımdayken; annemin babamla evliliği çok kötüye gidiyor (muş), kardeşi ölmüş, ve türlü şeyler geçmiş başından. Her neyse, o da kendini bir odaya kapatıp, sabahtan akşama kadar bilgisayarda geçiriyordu gününü. İzole olmuştu toplumdan, sürekli 20'li yaşlardaki erkeklerde konuşuyordu, hatta müstehcen konuları dahi ( ondan ciddi anlamda iğrenmiştim.) Adamların isimleri hala aklımdadır, facebook adreslerini bile biliyorum. Annem ben oyun oynarken, beni yukarıya çağırıp bana mini etek vs. giydirip bacaklarımın, söyleyemeye dilimin varamadığı yerlerimin fotoğrafını çekiyordu. Neden diye vs. sorduğumda da para veriyordu, git oyun oyna vs diyordu. Sonraları bilgisayarda oyun oynarken açık bıraktığı e-mail sayfasında o fotoğrafları gördüm 5-6 tane fotoğraf. Çocuk aklımla tam anlayamamıştım tabii, 5 yıl kadar sonra anladım ve şu an da 19 yaşındayım.
Annem düzeldi şu an, o işleri bıraktı hatta affettim bile onu. Babamla da arası çok iyi. Onunla kavga ettiğimiz bir gün ben bunları onun yüzüne vurmuştum, o da benimle oturdu ağladı, özür diledi, gençtim, psikolojim bozulmuştu gibi şeyler söyledi. Affettim, evladıyım.
Şimdilerde daha geçen konuştuğum bir çocuk olduğunu sezdi, telefon kartlarıyla vs. işim vardı oradan anladı. Bana bağırdı işte neler karıştırıyor bu kız, senin ben ciğerini bilirim vs.
Ya, geçmişi öyle olan bir kadın ne cüretle bana karşı böyle konuşabiliyor? Buna bir anlam veremiyorum.
Yüzüne tekrar vuracağım, o zaman da artık o olayların külleri bile kalmadığı için aynı duyguları hissedemiyor; ama ben hissediyorum.

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• annen duzelmis olsa da sana onlari yasattigi ve oyle bir ortamda buyumene ragmen gayet mantikli dusunebiliosun. sen kendjne dikkat et once de gerisi skinti değil .
    bir de kendi yaptığı hatalar vs aklina geliodur senin de oyle hatalara düşeceginj dusunuyodur. ;)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bende bir kız annesiyim, insan ne kadar kötü olursa olsun evladını başka insanlara servis ediyorsa öyle ve ya böyle yüzüne tükürürüm !
    Allah ıslah etsin onu.
    Sana yaptıklarını , yaşattıklarını aklımda canlandırıyorum da ben şimdide kadar çoktan kariş olmuştum.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• annen zor zamanlar geçirmiş ve psikolojisinin de bozuk olduğu için öyle şeyler yaptığını söyleyip bundan pişman olmuş. zamanında kendi yaptığı hataları senin yapmanı istemediği için böyle davranıyor. evet hakaret ederek yapması yanlış ama bu sana karşı cahilce davranışı yüzünden onu suçlamamalisin. Koruma iç güdüsü ile hareket ettiğinden sana zarar gelmesini istemediği için boyle davranip sana farkli sekilde zarar verdiğinin malesef farkinda değil. O senin iyiliğini düşünüyor ama yanlış şekilde bunu sana yansıtıyor. Annene eski defterleri açarak zarar verirsin. haksızlığa uğradığını düşünüyorsun bunun farkindayim ama annende senin eskileri bildiğini bilmene rağmen bu şekilde hareket ediyor olması senin onun gözünde ne kadar önemli olduğunu gösterir çünkü annen de biliyor sende ona karşı kullanabileceģin bir silahının olduğunu ve buna rağmen her şeyi göze alarak seni korumak istiyor. öp ellerini annenin ve mutlu ol seni koruyan bir meleğe sahip olduğun için...

0|0
    0|0
  • Bu böyle böyle misilleme ile gidecek ve birbirinizden kopacaksınız. Farkındasın dimi?

1|0
    0|0
  • Annen kafayı yemiş en kısa sürede evlen git

1|0
    0|0
  • Allah yardimcin olsun...

1|0
    0|0
  • annenin annelik duygularıyla sana sahiplenmesi var,
    sıkıntı yapma annenle paylaş yaşantını, sana o daha iyi destek olur

0|0
    0|0
  • o resimleri annene iade et

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Affetin ha melek falan olman gerek bunun için olamaz mı kaç yaşında kızım benden 5 yaş küçük kızların bile sevgilisi var de

1|0
    0|0
  • Geçmişi yüzüne vurmakla olacak bir is değil ama cidden hak ediyor.

1|1
    0|0
  • sende aynısını de ne hakla böyle diyorsun diye ben seni affettim ama bunların hiç birini henüz unutmadım ve hayatım boyunca unutmicam de ben biriyle konuşuyorum de sadece kötü birşey yapmıyorum ben de

1|0
    0|0
  • Hasta senin annen çocuk istismarı resmen Allahın cezası

0|0
    0|0
  • Yazıklar olsun böyle anneye

0|0
    0|0
Yükleniyor...