Annem küçükken benim fotoğraflarımı erkeklere gönderiyordu?

Arkadaşlar öncelikle troll vs. hiçbir şey gelmesin aklınıza, tamamen gerçek hepsi. Biraz uzun olabilir, okuyacaklara teşekkür ederim.
Sizinle bir şey paylaşmak istiyorum, çünkü kimliğimi açık ederek hiçbir yerde anlatamayacağım bir konu; dolayısıyla kimliğimi gizliyorum.
Arkadaşlar bu konu son zamanlarda -zaten pek sağlam olmayan- ruh sağlığımı kötü etkilemeye başladı, aklımdan bir türlü çıkmıyor.
Annem 30'lu yaşlarındayken yani ben 8-9 yaşlarımdayken; annemin babamla evliliği çok kötüye gidiyor (muş), kardeşi ölmüş, ve türlü şeyler geçmiş başından. Her neyse, o da kendini bir odaya kapatıp, sabahtan akşama kadar bilgisayarda geçiriyordu gününü. İzole olmuştu toplumdan, sürekli 20'li yaşlardaki erkeklerde konuşuyordu, hatta müstehcen konuları dahi ( ondan ciddi anlamda iğrenmiştim.) Adamların isimleri hala aklımdadır, facebook adreslerini bile biliyorum. Annem ben oyun oynarken, beni yukarıya çağırıp bana mini etek vs. giydirip bacaklarımın, söyleyemeye dilimin varamadığı yerlerimin fotoğrafını çekiyordu. Neden diye vs. sorduğumda da para veriyordu, git oyun oyna vs diyordu. Sonraları bilgisayarda oyun oynarken açık bıraktığı e-mail sayfasında o fotoğrafları gördüm 5-6 tane fotoğraf. Çocuk aklımla tam anlayamamıştım tabii, 5 yıl kadar sonra anladım ve şu an da 19 yaşındayım.
Annem düzeldi şu an, o işleri bıraktı hatta affettim bile onu. Babamla da arası çok iyi. Onunla kavga ettiğimiz bir gün ben bunları onun yüzüne vurmuştum, o da benimle oturdu ağladı, özür diledi, gençtim, psikolojim bozulmuştu gibi şeyler söyledi. Affettim, evladıyım.
Şimdilerde daha geçen konuştuğum bir çocuk olduğunu sezdi, telefon kartlarıyla vs. işim vardı oradan anladı. Bana bağırdı işte neler karıştırıyor bu kız, senin ben ciğerini bilirim vs.
Ya, geçmişi öyle olan bir kadın ne cüretle bana karşı böyle konuşabiliyor? Buna bir anlam veremiyorum.
Yüzüne tekrar vuracağım, o zaman da artık o olayların külleri bile kalmadığı için aynı duyguları hissedemiyor; ama ben hissediyorum.

0|0

Erkekler Ne Diyor 6

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...