Vücudu hangi spor daha iyi geliştirir?

manken vücutları gibi bir vücudu

• yüzme
    50% (11)48% (10)49% (21)Oy Ver
  • fitness
    50% (11)52% (11)51% (22)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
2ay güncelle
2ay güncell

0|0
4|10

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 9

• vücudun genelini çalıştıran ve iskelet yuapısında problem olanlara en iyi ideal spor yüzmedir

0|1
    0|0
  • Bukadar cahil olmayın!!! yüzücülerdeki gördüğünüz o yag oranı düşük üçgen vücut çok uzun yıllarca emek verilerek yapılıyor kaldı ki herkes öyle vücudada sahip olamayabilir bunun tek bir nedeni var.. yüzme sporu suya karşı vücut agırlıgını kullanarak yanı suyun çekim kuvvetıne zıt kuvvet uygulayarak yapılan spor oldugundan tepkime karşı kuvvet sürekli sabittir.. yan sabit olan bir karşı kuvvet kasların alışmasına ve zamanla gelişimin durmasına sebebp verir.. ancak fitness böyle değildir zamanla ağırlık arttığı için gelişim sürekli devam eder bu nedenle adı üstünde iyi bir vücut istiyorsan bunu vücut geliştirme ile yapacaksın

0|0
    0|0
    • 2ay

iyi bir vücuttan kastım seninki kadar değil. seniki fazla bence. ben sağlıklı fit bir vücuda sahip olmak istiyorum. kas olsun ama abartılı da olmasın. profosyonel yüzücüler gibi bir vücudum olsun demiyorum. ayrıca yüzme mi fitness mı diye soruyorum. yüzme olsun demiyorum ki cahil olayım.

• 2ay

@BokatasatmasıcraR özür dilerim biraz sinirliydim sözümde sana değil asla :(

• 2ay

okul olduğu vakitler yüzme yazları ise fitness yapsam nasıl olur sizce? ya da tam tersi olsa?

• fitness

0|0
    0|0
  • fitness.

0|0
    0|0
  • Mai thai

0|0
    0|0
  • 33 liralık protein tozu al ve yüz

0|0
    0|0
  • ikiside

0|0
    0|0
  • body bulding

0|0
    0|0
  • yüzme çok yorucu ve manken gibi bir vücüd için sacma fitneese gidersen karın kasların falan çıkar fit bir vücudun olur body gidersen yükün altına girip protein kullanırsan hem kaslı olursun hemde iri olursun

0|0
    0|0
Yükleniyor...