Ben evlilige aşka sevgiye olan inancimi yitirdim.. sanki kimse guven veremeywcek gibi hissediyorum.. Nasil yeniden dusunebilirim bn ki..

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Anne baba kardeş aile belli yere kadar insan hayatında oluyor.
    Ve insanın belli fitri ihtiyaçları vardır.
    Sevme, sevilme, soyunu devam ettirme vs.
    Ve her zaman sırt dayanıcak, yüreklendirecek, hayat paylaşacak biri olmalı..

0|1
    0|0
    • 2ay

Evet ama guvenilecek biri olmali bende onu kaybettim kime neden geveneyim ki?

• 2ay

İnşallah eder. :)

• 2ay

İnsallah:) birhanimefendi cikar karsima 😉

En İyi Erkek Görüşü

• Bir gün diojen e sormuşlar Neden evlenmiyorsun? o da demiş ki evlenmek için çok yaşlıyım. Peki gençken neden evlenmedin? O zaman da çok gençtim demiş. Peki insan ne zaman evlenmelidir demiş , O da istediği zaman demiş

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bir gün aşık olunca her şeyi unutursun.. Ne demiş Mevlana Acı acıyla iyileşir aşk ise daha büyük bir aşkla :)

0|1
    0|0
    • 2ay

Haklisin ama benim icin guven askdan ondedir asik olurum * guven saglamazsa adim atmam.. cogu kizda guven vermoyo malesef :( cevremden bahsediyorum

• 2ay

Kendimi biliyom cevreye karsi karamsar ve kapaliyim en son tmam budur drdigim gitti zor atlattim di ondan sonra bos geliyo be

• 2ay

Güvenme hemen asla tamamiyle bağlanma. Fazla üstüne düşüp sadık olunca insan terk ediliyor ne yazık ki. Umarım gönlüne göre birini bulursun inşallah :) Sadece herkesi kendin gibi görme belli ki sen temiz sevenlerdensin

• Evlenme boşver.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Kanka boşver evlenip napacan şimdiki kızlara güven olmuyor o yuzden tek takılmak :)) başka caresi yok yani evlenince daha kötü oluyor aldatan mı dersin evi terk edenmi dersin o yüzden böyle şeylere gerek yok

0|1
    0|0
    • 2ay

Demi yaa ha gozunu sevem bende boyle dusunuyom. Ama iste yinede bana baba dirn bir cocugum olsu. İsterdim

• 2ay

Uzun surede oyle olucaz desene

• 2ay

Aynen uzun sure böyle

• Çocukları seviyorsan evlen yap bir düzine geçer Zamanla

0|0
    0|0
    • 2ay

Sorunda orda evlenme kararini alicak kadar gvenemem sanirim kimseye :(

• 2ay

Senden iyi arkadas olur kiymetini bilirler umarim 👍 ben bu aralar umutsuz vakayim gecenlerde cok begendigim ve hoslandigim kizi bu malca tdiplerim yuzinden reddettim 😂 suanda sizofren gibi hissesiyom kendimi 😂😂

• 2ay

:) olsun herkesin kafası karışır, kısmet bundan sonrakilere diyelim

Yükleniyor...