Yüzme mi fitness mi?

neden yüzme? neden fitness?

0|0
10|11

En İyi Kız Görüşü

• Ikisinide yapiyorum. Ve yapan biri olarak sunu soyleyebilirim; bence bu karari hayat bicimine gore ver.
    Yuzme zor bir spordur eger sadece arada gelir yuzerim falansa dusuncen tamam ama ben 10 yilimi verdim ve sabah aksam antrenmanlara giden ve bir sure sonra sosyal hayatim bitti denilecek noktaya gelmis biriydim. Antrenmanlardan ve antrenman sonu yorgunluktan. Ama fitness o kadar degil hatta bana sorarsan onun yarisi kadar bile zorlamiyo. Antrenman esnasinda kaslarin agriyo.. vs ki zaten agrimali sonucta, calisiyosun ama antrenman sonu o kadar pert etmiyo seni. Ayrica istedigin zaman gidebiliyosun, saatini zamanini biri belirlemiyor. Son olarak yetenegin ve iraden varsa yüz derim.. Sonuclari guzel olacaktir.
    Eger kasli dikkat ceken bir spor istiyosan fitness yap. Vucudun yuzmeye gore daha cabuk sekillenir. ( ama bu yuzme vucut sekillendirmiyo demek degil. Sadece daha agir, daha uslublu☺️)

0|1
    0|0
    • 2ay

fitness şişiriyor ama sonra ara verdiğinde eski haline dönüyor insan. benim istediğim sıkı fit bir manken vücudu gibi bir vücuda sahip olmak. estetiği olsun ama abartılı bir kas olmasın. yüzmeye gidersem de önce öğrenmek için bir kursa yazılacağım haftada üç gün birer saat. boyum 183 kilom ise 71. sizce nasıl bir yol izlemeliyim? ben okul zamanı yüzme yazın fitness da olabilr diye de düşünüyorum

En İyi Erkek Görüşü

• Yüzme yerçekiminin vücuda etki etmediği belki de tek fiziksel aktivitedir. Kaslar izometrik olarak kasılır ve pek çok kası çalıştırır. Fitness ise ağırlıkların kullanılarak kaslar üzerinde belirli direnç oluşturularak yapılan bir spordur ve kaslara daha fazla sıkılık ve şekil verir. İkisinin de etki ve faydaları ayrıdır.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

Erkekler Ne Diyor 10

Yükleniyor...