Bu zamanda neden hala bu kadar cahil insan var?

Oturup bir konuda muhabbet edemiyorsun sadece insanların yaptıklarından kim ne demiş ne yapmış onu biliyorlar ve aileleri ne düşünüyorsa aynısıni düşünüyorlar. Hiç sorgulama arastirma yok. Neden sizce?

Güncellemeler:
2ay Evet neden?

0|0
2|17

En İyi Erkek Görüşü

• Okuma ve araştırma, doğruları öğrenme, öz eleştiri yapma, yorumla oranı düşük bir milletiz. Birbirimize daha az saygı duyuyor ve her insanın bir can taşıdığını unutuyoruz bu yüzden de yerimizde sayıyoruz.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• yapanlara sormalı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Zamanla toplumda "gelişim" ve "ilerleme" olmasını bekliyorsun, ama olmuyor..
    Çünkü cahiller sürekli çoğalırken cahil olmayanlar ya evlenmiyor, ya çocuk yapmıyor, ya da 1 çocuk falan..
    Sonuç?
    Yine gelişme sıfır, yine toplumun çoğu cahil..
    Sorgulayan ve araştıran insanlar biraz da doğanın kanunlarını araştırsınlar.. Neslin devamının önemini kavrasınlar.. O zaman her şey daha güzel olur..

0|0
    0|0
  • Özellikle 15-20 yaş arası insanlar kendilerini eğitmek geliştirmek yerine internette ne kadar boş yer varsa orada takılmakta ve günlerinin büyük bölümünü harcamaktadır. İnterneti kullanmayı bilmiyoruz.

0|0
    1|0
  • tercih meselesi demekki

0|0
    0|0
  • doğru düzgün seküler eğitim yok. kafalarının içi üfürükçü hocalardan aldıkları fasa fisoyla dolu

0|0
    0|0
  • Sen hangi mertebeye ulaştın,? Aydınlat bizk bebek ;)

0|0
    0|0
    • 2ay

Elimden geleni yapmaya çalışıyorum inan ben kendimi ovmedim ama çok gördüğüm için cevremde ilgimi cekti

• 2ay

Ne geliyor elinden? uzmanlık alanin ne?

• Başkalarinin cahilliklerine kizma, onlar en mutlulularimiz. Sen ebeveynlerine kiz. Seni onlar gibi yetistirmedikleri ve çoğunluğa benzetmedikleri icin.

0|0
    0|0
  • Çünkü televizyon ne söylerse onun dediği doğrudur algısı yerleşmiş kafalarına

0|0
    0|0
  • Ateizmin bağrından kopup gelen bir insan seziyorum

1|0
    0|0
    • 2ay

Müslümanım çok şükür

• ona cahillik denilmez kıskanclık dedikodu denilir

0|0
    0|0
  • cok cahilim keske olsem

0|0
    0|0
  • Faydalı Bilgilendirme Duyarlı Olalım

0|0
    0|0
  • Belki de sen birazcık marjinalsin

0|0
    0|0
  • va va cok vaa

0|0
    0|0
  • aynen katılıyorum bende çözemedim

0|0
    0|0
  • kulaktan dolma şeylere bayılırlar o insanlar.. kitap nedir bilmezler

0|0
    0|0
  • Çünkü tembellik kanına işlemiş milletin. Senin dediğini yapmaları için saksılarını çalıştırmaları lazım o da onları yorar🐏

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Fikir oluşturmak için ailelerininkileri üzerinden düşünmeye çalışıyorlardır belki.

0|0
    0|0
Yükleniyor...