Erkekler, bir kız hakkındaki düşünceleriniz ve ona olan davranışlarınız nasıl olur?

Ben güleryüzlü bir insanım. Yeni tanıştığım insanlarla olunca yüzümde illaki bir tebessüm olur. Bunu da garip algılayan insanlar var niye gülüyor bu kız diye.
Bir de merak ettiğim erkekler bir kız size gülümsediğinde ve kibar davrandığında hemen " bana iş attı " düşüncesine mi kapılırsınız?
Erkekler kendi aralarında bir kız hakkında konuşup dalga geçer mi? Yok ne saf kız ne tuhaf ne mal kız gibisinden.
Bir kız sizin başta samimiyetinize güvenip kendini kasmadan davransa veya içini dökse bununla dalga geçer misiniz?
Kızın ne kadar üzüldüğünü anlamaz mısınız mesela? Hep denir ya erkekler kadınlardan daha basit düşünür diye. Kızın kalbini kırdığını anlamaz mı yoksa anlasa da kafaya mı takmaz? Erkeklerin de kalbi kırılır evet. Peki erkekler kalp kırmaktan korkmuyor mu sahi? Peki kız şimdi ne yapmalı? İlk defa insanların onla dalga geçtiğini öğrendi. Hem de beklemediği kişilerden. İlahi adaleti mi beklemeli? Yüzüne bile bakmamalı mı onların yoksa inadına mı gülmeli. Bu eziyet ne zaman biter?

Güncellemeler:
2ay Güncelleyelim neme lazım...

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• bana kim ne anlatırsa dalga falan geçmem anlayışlıyımdır anlarım insanın halinden kızın gülmeside iş attığı anlamına gelmez açıkcası...

Ama benim sevmediğim kız tipi var hiç haz etmem açıkcası onlarada ne acırım nede üzülürüm...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...