Ortamlarda bunu yapiyormusunuZ? Soru detayda?

Ortamlarda ezilmemek için ya da artistlik yapmak için izlemediginiz bir filmi izlemiş ya da dinlemediginiz sarkiciyi dinliyormus gibi yapıyormusunuz?

• Evet..
    31% (12)14% (8)21% (20)Oy Ver
  • Hayır...
    69% (27)86% (48)79% (75)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
2ay Bunu hoslandigi bir kız için yapanlar kesin vardır kendiniz olun arkadaşlar sonra fena olur sonucu bunu bir iki kez değilde sürekli yapanlara sesleniyorum belli ediyorsunuz özellikle erkekler 😂😁

0|1
5|28

En İyi Erkek Görüşü

• izlemediğim bir filme izledim diyemem çünkü sorabilir film ile ilgili bişey izmediğim ortaya çıkar yalan bu eninde sonunda ortaya çıkar. ufak tefek seyler için yalana gerek yok.. izlemedim nasıl bir film diye sormayı terih ederim hiçde ezilcek bir durum değil bu

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Gerek yok yalancı er geç belli olur zaten :))

1|1
    0|0
    • 2ay

Bazıları öyle yapıyor ve bellide ediyor rezil oluyor özellikle erkekler :)

Erkekler Ne Diyor 27

• genelde filmi izlemiş olduğumdan hayır müzik içinde türkçe değilse biliyorumdur

1|0
    0|0
  • Hiç yapmadım

1|0
    0|0
  • Yioo izlemedim derim kimse bişe diyemez

1|0
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|0
  • genellikle ortamda kız gibi genel gültür seviye tespiti yapmıyoruz biz erkekler ama bayan var ise ve bu konu açılmış ise genellikle konuyu konuşulması istediğim konuya çeviririm

1|0
    0|0
    • 2ay

Yakın değilde farklı bir ortama girdiğinde yeni tanistgn insanlar olduğunda kızlara kendini farklı göstermeye çalışıp felsefe yapan tiplere ne demeli :))

• 2ay

merak etme her zaman zeki insan önce susar ortamı keser zeka seviyelerini ölçer sonra meydana çıkar şaşırtır

• 2ay

Haklisinn

• Ne gereği varki.

1|0
    0|0
  • izlemediysem izlememişimdir :D ne kendimi saçma sapan bir duruma düşüreyim :D

1|0
    0|0
  • asla

1|0
    0|0
  • 1 ,2 kere yaptim

1|0
    0|0
  • hicbur zaman artistlik icin ucuz hareketler sergilemiyorum

1|0
    0|0
  • Yapmıyorum

1|0
    0|0
  • Hayır gerek yok o dediğin 2 dalda bilmediğim şey yok zaten 😂

1|0
    0|0
  • Hayır yapmıyorum

0|0
    0|0
  • Ortamlarda yalan söylemek yerine izlemediğim filmlerin ya da dinlemediğim şarkıların bahsini geçireceğime hiç konularını açtırmam.
    Gidişatı ben ayarlarım.!.

0|0
    0|0
  • Asla yapmam.
    Pusuda beklerim. Konu beni ilgilendirene kadar. Benim zamanım geldiğinde dökülürüm
    Kasmam ama bu bana iyi hissettirir.

0|1
    0|0
  • yok yapmıyorum neysem oyum 😁

0|0
    0|0
  • ne gerek var

0|0
    0|0
    • 2ay

Kızlarla olan ortamda kendini bilgili gibi göstermeye çalışan erkek çok

• 2ay

Bence salak gibi gorunuyorlar bir yerde ortaya çıkıyor zaten en sevmediğim insan tipi kız görünce arkadasinida satar

• Asla yapmadım bilmediğim konuda yorum yapmayı sevmiyorum. Dinlemeyi tercih ederim.

0|0
    0|0
  • Yalanın lüzumu yok.

0|0
    0|0
  • Ben yapmıyorum ezilmiyorum da zaten dinliyorum seyrediyorum tatlım

0|0
    0|0
  • Ya bilmediğim yerden sorarlarsa? 😃 onun için yalana gerek yok

0|0
    0|0
  • erkek erkeğe olan ortamda bile yapan var

0|0
    0|0
  • Ne geregi var

0|0
    0|0

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• Ne isem oyum.

1|1
    0|0
  • Ne gerek varki

1|1
    0|0
  • Hayır elbette. Neden böyle bir yapmacıklığa buruneyim ki.

0|0
    0|0
  • Yok be ne gosteris yapcam jdjfkf

0|0
    0|0
Yükleniyor...