Otobüste ya da herhangi bir toplu taşıma aracında yaşadığınız garip olaylar nedir?

Bugün otobüse bindim, her yer tıklım tıklımdı bir çocuk yanımda duruyordu sonra birden ''beni çekip çevirecek bayan eleman aranıyor'' dedi. Bence komik ve garip bir durum bu.

Güncellemeler:
2ay ...

0|0
1|18

En İyi Erkek Görüşü

• Uzun yol gidiyorsan mutlaka bişeylerle denk gelirsin İstanbul'da iki defa çocuklu teyze ler yürüyen merdivende geriye düştü merdiveni ben durdurdum belki de tek yaptığım bir düğmeye basmaktı ama sanki arkamda pelerinin vardı 💪💪😄
    Bir keresinde baktım bir kadın bana sırt sırta bildiğin sürtünüyor la dedim sapık mı bu tam tersi olması lazım aslında sonra kendimi boşalan bir koltuğa attım bir baktım yanımdaki kalkınca geldi oturdu sonra yere bişe düşürdü eğilirken eli bacağıma çarpmış gibi dokundu hatta bunu burda sormuştum ama yine de sapık değilde bir dolandırıcılık kumpas vs gibi bişey sanırım

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• Bir keresinde minibüste bir kadın yüzünden iki adam kavga etmişti şöför kavga edeni ben sanıp beni arabadan atmıştı zaten ondan sonrada daha minibüse binmedim.. Güngören bakırköy hattıydı lanet olsun

1|0
    0|0
  • Arkamda bir elektriklenme hissettim. Anladım ki fordlanıyorum

1|0
    0|0
  • Üniversitedeyken otobüste orta yaştan biraz daha yaşlı bir amca oturmuştu yanıma. Yolculuk uzundu ve oldukça sıcak bir hava hakimdi dışarıda. Otobüste de klima falan çalışmıyordu herhalde pek hatırlamıyorum.

Amca 1 saat sonra ayağa kalktı ve üstünde ne varsa çıkarmaya başladı. Ceketin altında 1 gömlek ve 2 içliği vardı. Terlemiş sanırım soyundukça peynir kokusu gelmeye başlamıştı. En sonunda üstü çırılçıplak kaldı ve gömleği eline alarak top yaptı ve vücudundaki terleri sildi. Ardından çantasından başka bir içlik çıkarıp onu giydi ve tekrar gömleğini üzerine geçirdi. Ardından ceketini...

Ben mi? Ben o ara hayatımda hissetmediğim acılara tanık oluyordum.

0|0
    0|0
  • Genellikle olayları ben çıkartıyorum.
    Yaşlılara yer vermeyenleri kaldırıyorum. Çoğunlukla kızışıyor ortam.
    Napayım elimde değil.

1|0
    0|0
    • 2ay

O çocukta öyle yaptı binen bir yaşlı amcayı boş bir yere oturttu.

• Enteresanmış. Ben bayağıdır binmiyorum o yüzden hatırlamıyorum.

1|0
    0|0
  • kabul etseydın

1|0
    0|0
  • Korkunç bence

1|0
    0|0
  • Kızlar tarafından tacize uğramak.. Sayıllır mı?

1|0
    0|0
  • Otobüste kazayla ossurmuştum😂😂😂

1|0
    0|0
  • Garip demek eleadam aranıyor hangi ele deseydin 😄😄😄😄

1|0
    0|0
  • hahahahaahha :D :D dün derse giderken kızın birisi yanımda duuryodu sonrada parfümün güzelmiş dedi

1|0
    0|0
  • Metro turizm der konuya son noktayı koyarım :D

1|0
    0|0
  • Bir kadinla tanistim ama oyle biri hic yok mu korktum ogrenince

1|0
    0|0
  • Popomu elledi kadın :(

0|0
    0|0
  • Hahaha çok ilginç ve komik :)