Egonuzun kolesi oldugunuzu hatirladiniz mi?

Lisedn beri tanidigm kardesim diyebilecegim insanla mezun olduktan sonra uni icin bir sene daha bklemek istdik istedigmiz bolum icn ve onun 6 aydir calistigi kafeye benide cagirdi sonrasinda aynikafede calismaya basladik.
Lisede daha baskin bir karakterdim o ise saf kiz, cevre meraklisi. Her sey cok guzeldi isle arkadasligi karstirmyorduk asla. O degismisti patronlara yanasiyor disiligini kullaniyordu, yaslarimiz 18!
Patronun kardesiyle sevgili oldu para icn. O cocugu aldatiyrdu bska erkeklrle ama cocuk asik ben hep uyardim kizi. Kiz bir yere gidiyor sucu bana atiyormus irishxx syledi o ayarladi diye beni kotuluyormus cocuk kizmasin diye. Bende neden bana karsi kin besliyor sevgilisi diyordum.. Zamnla cocugu gercekten parasi icin kullandigini soyledi ozel unide okumak icin. Zenginlige alistigini dile getiriydu surekli..
Her neyse Alttan aldim sonucta arkadasimdi. Eski bir eleman oldgu icin is yerinde mudur eksikti ve gecici olarak ona unvan verildi. O an tamamen degisti zamanla bana bile emirler vermeye basladi herksin icinde azarlamalar bunun sebebi patronun ona sen nasil mdursun en yakin arkadasina karsi baskin bile olamiyorsun demesi...
Diger calisanlara karsi da hep sertti hpsi iten cikiyordu teker teker.. Ve kim ciksa ben kovdum diye konusuyordu arkasindan. Urkuyordum ondan farkli birine donusuyordu. Gzlerinde hirs dilinde hep yalan vardi.. Daha bicok ayrinti var ve benim bunlari idrak edisimden sonra is yerinden ayrilmayi kafama koydum. Hatta yuzune karsi soyledigim bu olanlari ben dikkat edemedim diye agladi. Bir hafta daha dayandim ve olmadi. Yalanci goz yaslariymis. İse gitmedim. Taraf aldi hemen, zaten cok degistin bencilsin gibi hakaretl etti. savundum kendimi ama inatla konusuyordu utanmyordu.
1 ay sonra dedikodu cikartti ben kovdum diye.
Paranin ve egonun insanlara maldan baska bir getirisi olmayacaktir bu dunyada. Ancak goturusu olur. Karakter, kisilik.. Bunlari satin alamazsiniz.
Not geceyim, sineye cekmedim bu olanlari gun gelir odesecegiz dunya kucuk

0|0
0|4

Erkekler Ne Diyor 3

• Belli bir yerden sonra sıkıldım okumadım k. bakma 😂

0|0
    0|0
  • Romanmı yazdın naptın

0|0
    0|0
  • Egolu değilim

0|0
    0|0
  • Herşeyin bir bedeli vardır ödenmiş ya da ödenecek.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...