Süpürge makinesi sesi sevenler?

varmidir aranizda acaba benim gibisi.
suprge makine sesini cok severim. evde temizlik icin actiklarinda surekli bir yerlere uzanirim dinlerim. huzur verir rahatlik verir. nasil ki kus sesi , su sesi , doga sesleri bazi insanlara huzur verir yaa. iste benim icin de supurge sesiydi o ses. temizlik icin actiklarinda yarim saate kalmadan kapatiyolardi ve sadece sabahlari aciyolardi tatmin olmuyordum. bnde youtubede 60 dk lik supurge sesi mp3 indirdim. kulaklikla dinliyorum. ozellikle gece uyumadan once uyku zamanlayici ayarlayip boyle uykuya daliyom. bagimlilik yapti. hatta dun aksam misafirlige gittim orda kulaklik yanimda yoktu gece dinleyemedim bir turlu uykum gelmiyotdu zor uyudum. size garip gelebilir sacma gelebilir ama biraz empati kursaniz sizin icin hangi ses huzurluysa veya sesizlikte huzurlu gelebilir size iste sizin icin o ses neyse benim icinde o ses spurge sesidir. onceleri acaba bn tek mi oyleyim dedim sonra arastirdigimda benim gbi olanlarda varmis
var mı zevki benim gbi degisik olan?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Süperge çalışırken içimden konuştuğumda süpergede onu tekrarlıyormuş gibi geliyordu. Eskiden yapardım bunu hep :D

0|0
    0|0
  • Hocam ne kullanıyorsunuz?

0|0
    0|0
Yükleniyor...