Birçok kıza istek göndermiş?

Arkadaslar sevgilimle uzun süreli bir ilişkimiz var facesinde hareketdökumanına baktım birçok kıza istek göndermiş saymakla bitmez Şu an göndermemiş ama geçmiş zamanlarda göndermiş sizce ne yapayım Şu an cok kötü hissediyorum? ayrılmalımıyım ayrılmalı isem ne söylemeliyim

Güncellemeler:
benimle cıktıgı dönemler göndermiş son bir ay içinde göndermemiş

0|0
86

En İyi Erkek Görüşü

• Aferin uyanık oglanmis seni uyurum yedek aramış kötü günler için cakaaaal alem biri bulamaz beyim ikincisi ucuncuyu aramaya çıkmış sende icabı bakarsın artık pirinci ararken eldeki bulgurdan olmak neymiş ogrensin

0|0
    0|0
    • zaten bunca olanlardan sonra hesabını sorup ağzının payını vermezsen herseyi sineye çekip sende haketmissin derim yalvarir sakin affetme tekrarı çok olur aklı başka yerde olanın gözü sende olmaz vur tekmeyi

• kaldıramıyorum bunu ama :'(

• Neyi soylediklerimimi yasadiklarinimi hangizi sizi üzecek gibi incitcek gibi birgaye ya da kastım yok varsa öyle anlasilmissada Özür derim

En İyi Kız Görüşü

• Siz beraberken mi atmış

1|0
    0|0
    • evet..

• Oyle deme ne hayallerimiz. yikildi. ama. bir gun. biri. gelir. seni. yasatir hayata. baglar

• insallah

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• senden oncesindeyse normal erkek milleti ama senden sonraysa? ayrıl..

0|0
    0|0
  • Ne alaka ayrılmakla

0|0
    0|0
  • Eskidenmis onlar boşver takma kafaya 😉

0|0
    0|0
  • olmuş bitmiş mesele işte uzatmaya gerek yok.. Önüne bak

0|0
    0|0
  • yedek yapiyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Şimdi göndermediyse sorun yok. Sorun çıkarma kendine...

0|0
    0|0
    • cıktıgım dönemler içerisinde göndermiş ama ve öyle iki üç tane değil 100 tane vardır rahat

• değilim

• Ayrıl gitsin o zaman, geçmişinin zaten bir önemi olmamalı mutlu değilsen

• yav kardesim cocuk musunuz ya sacma sacma iliskiler yapmayin. Bu devirde kizlara sadece istek gonderen erkek masum eli opulesi erkek olarak kabul ediliyor

0|1
    0|0
  • geçmiş zamanın üzerinden ne kadar geçti?

0|0
    0|0
  • Saçma

0|0
    0|0
  • Geçmiş diyorsun su an yapsa neyse

0|0
    0|0
  • Fena kavga sebebi kapattir hesabini

0|0
    0|0
    • gerek yok istek gönderdiyse aldattırmıstırda

• Uzun zaman diyosun hemen oyle cope de atma yani biraz konus cabalayin bence

• 6 senedir çıkıyoruz ve her ay aldatmış resmen beni daha nasıl çabalayayım gurursuz olamam ki kaldıramıyorum

• Senden once gondermısse sıkıntı yok senden sonra gıbderdıyse sıkıntı buyuk

0|0
    0|0
    • benimleyken..

• amacın ne süs olarak mı ekledin dedim özür diliyor sadece ama ben yoruldum cidden o kadar cok aldattı ki kendime olan özgüvenimi kaybettim..

• Hımm ozaman hata sende bı kere affedersen hep yapar alıstırmıssın

Yükleniyor...