Bir insanin neden surekli gozleri dolar?

Onceden cok sey yasamistir, kirilmistir, guvenmistir kaybetmistir, onceden daha gucludur ama su an eski gucu pek kalmamistir. (Kendimden bahsediyorum) artik her seye en ufak biseye gozlerim doluyo, her seyi ustume aliniyorum, ara sira umitsizlige kapiliyorum, insanlar neden kotu kalpli sorguluyorum. Noldu bana? Biri aciklasin bisey soylesin lutfen:(

Güncellemeler:
2ay Zaten duygusal biriyim ve genel olarak iyi kalpliyim kotuluk yapmam ama bu kadar duygusal ve gucsuz degildim

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Hayatı hüzünlüdür.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bu iyi bir şey olabilir (ciddiyim) sağlıklı bir duygu durumuna geçiyor olabilirsin. ağlayamamak çok daha tehlikeli bir durum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bahar veya sonbahardır, havada polenler fink atıyordur, ilgili kişinin allerjisi vardır.

0|0
    0|0
  • Duygusal bir insansa gayet doğal.

0|0
    0|0
  • Mümin Sarıkaya - Ben yoruldum hayat dinle o sana herşeyi anlatacak

0|0
    0|0
  • Isler kötü gitmeye başlamıştır

0|0
    0|0
  • Sen duygularını değil duyguların seni hakimiyeti altına almış.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Demekki daha alışamamışsın...

0|0
    0|0
    • 2ay

Ne zaman alisirim insanlara ve alistigimi nasil anlarim

• 2ay

Zamanla alışırsın her şey böyle birikir birikir bir şey olur bir anda patlar yüzüne sonra ağlarsın üzülürsün yıpratırsın kendini ama tekrar aynı şey olduğunda bu sefer ne yapman gerektiğini nasıl davranman gerektiğini bilirsin artık acısını aldığın için bir şeyleri düzeltmen daha kolay olur ayrıca şunu da bırakayım sana insanlara alışmaya çalışma zaten çoğu seni bırakıp gidecek 🤗

• Depresyondan hep

0|0
    0|0
Yükleniyor...