İbretlik üniversite ilk haftası enayiliğim ders alin?

Anadoluda bir üniversiteye yerlestim İstanbuldan gittim kykda oda arkadasim kafaye gidelin dedi ben istemiyodum ama israra karşi tamam dedim canli müzikli cafede ben sadece 3 çay içtim o ise nargile ve meyveli soda içti cikarken masa numarasiba göre hesap geldi toplam 35 tl ben 3 çay ne kadar derken ve görevli ek canli müzik filan derken çocuk 20 tl verdi ve benden onveşlira istedi sesimi çikaramadim verdim ne oluyor diye düşünürken çocuğa çay ne kadar dedim çocuk cqnli müzik zqmli 3 , 4 lira filan derken giren çikan bana oldu şu an yanimda ve enayi ben mal mal duruyorum... bunun acisi nasil çikartabilitim sizce?

Güncellemeler:
2ay Yaa anlamadığım ben bu konuda nasıl beleşçi pinti oldum daha kaç günlük arkadaşızki adamla, sizin yorumlara hayranim herhal benim dişimda herkezin aylik geliri on binlira

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Sende ona tak

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• la alt tarafı 5 lira fazla vermişsin ettiğin tantanaya bak. Sen enayi misin değil misin bilmem de 3 kuruşun hesabını yapan bir lavuk olduğun kesin.

1|0
    0|0
    • 2ay

Lan dümbük nirmalde arkadaşlara can feda ama daha ilk günden bu şekil olmaz

• 2ay

Lan malmisin sen 1 kaç yillik dost olur tamam ama bir kaç günlük tanidiğim kişi dost sayilmaz zaten, zaten başta dediğim gibi dostum olur oba can feda ilk günden daha aramizdaki resmiyet bile kalmadi

• 2ay

yav sen ne kadar karaktersiz bir insansın be , ne olursa olsun 5 lira kitlediler sana diye gelip de sağda solda İbretlik üniversite ilk haftası enayiliğim diye başlık atıyorsun. Çocuk musun olum sen amma da ağladın ya ben o parayı 5 dk da kazanıyorum göndereyim sana 5 tl . Bu ne pintilik ya bırak sıktir et ya olduysa oldu derdini sıkiyim başka işin gücün yok mu tosunum senin yaa. Gece gece adamı delirtmeyin a m ı na godumun yerinde yaa. Sana hesap mı kitlediler. Sende okuz gibi bakacağına vermeseydin itiraz etseydin söyleseydin çocuklara arkadaşlar alman usülü hepimiz öğrenciyiz daha ilk günden bana kitlemeyin deseydin neden demedin. Gelip burda ağlayacağına öyle deseydin. B S G ya ya. Derdini dikiyim yaaa.

Kızlar Ne Diyor 2

• iyide paylasmissiniz yani sorun ne
    hep boyle yenilenin icinilenin hesabini yaparmisiniz

0|0
    0|0
    • 2ay

normal arkadaşim olsa can feda ama insanlari tanimak için yemeğe gitmek gerekir beraber daha adam akilli tanimdan ayip değil mi sence

• 2ay

belkide en iyi arkadasin olacak bunu bilemezsin.

benim aylik gelirim bile yok ama bn gityihim yerde odersem asla lafini etmem

• 2ay

benimde aylik gelirim yok ama insanlari ilj tanimak için yemğe götürün derler orada tanirsin insan cimrimi pintimi cömertmi ha sen farkli yaklaşmişsin senin bakiş açindan bakinca yani hakli olabiliyorsun ama ben şunu öğrendim be olursa olsun canli müzikli yere gidilmez çikişta müziğin rengi değişiyor çünkü hayatimda iljti ve galiba son olacak hadi Allaha emanet

• Klasik üni olaylaei

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bana öyle bişey yapmaya cürret bile eden olsa içkili bir yere götürürüm orda bir güzel 500 lirayı harcatırım onu orda bırakırım bir güzel artık patron bunu tuvalet peçetesi olarak kullanir

0|0
    0|0
    • 2ay

Ha işte en güzelini sen dedin millete bak 3 kuruşun lafini yapiyormuşum millette para bok faliba deamli arkadaşim olsa can feda ama bu bildiğin ibnelik

• ne bölümü kazandın kardeş

0|0
    0|0
Yükleniyor...