İntihara doğru gidiyorum sanırım bu ülkenin insanlarından sapıklardan arap sürüsünden ahlaksızlardan bıktım?

Allah hepsinin cezasını versin nefret ediyorum eğitim sisteminden bu ülkedeki insanların mallığından her şeyden bıktım cahillerden ter kokmalarından yollarda kızları süzmelerinden ellerinde sigarayla bütün gün millete laf atıp durmalarından her şeyden bıktım lanet olsun biri yardım etsin ne yapmalıyım? Bıktım arkadaşlar bıktım yeteeeeeeeeeeeeer

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Kusura bakma bozuk incirler yüzünden çuvalın hepsini atamazsın. Bende böyle zihniyettekilerden bıktım. Sadece kendi ülkesini kötüleyen, aşağılayan. Sanki diğer ülkelerde olmuyor. Ne bu yabancı ülke hayranlığı onların pisliklerine göz yumarken kendi vatanını karalama kampanyası? Bizden başka vatanına böylesine sahip çıkan, ülkesine bağlı olan bir millet yok. Bu ülkeye öl bence.

0|0
    0|1
    • 2ay

Kübayı araştır derim. Yanlış bizden başka türkiyeyi satan vatan haini yok saçmaladın git biraz tarih oku şu an ki durumumuza bak.

• 2ay

Şu ana kadar ne gösterdiysem ne dediysem kıvırdın konuyu başka yerlere çektin. Güle güle beyin yoksunu acıyorum sana.

• 2ay

Bunu bana 2 cevap önce attığım yazıdan sonra video ile başka konuya kıvıran kişi mi söylüyor? Hangi hayal dünyasında yaşıyorsun sen? Bence bir an önce dünyaya dönmelisin. Bu da sana son tavsiyem. Daha bana cevap falan yazma, zaman kaybına luzüm yok.

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...