Sizce de erkekleri çok simartmiyormuyuz 😂?

Ya bugün karpuz keserken hiç üsenmeden erkek kardeşime (19 yaşında) özellikle küçük küçük dilimleyip çekirdeklerini cikarttigimi fark ettim, neymiş küçük danam çekirdek sevmez... e gün gelecek bu çocuk evlenip karısından da aynısını bekleyecektir🙈 ondan sonra Türk erkeği neden şımarık... söyleyin kızlar sizin de böyle hareketleriniz var mı? Ya da maviler sizin ailenizdeki bayanlar sizi simarti mi 😂

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ahmet Şerif izgörenin bu konuda söylediği bir şey var çok güzel. 10 yaşında Alman çocuğu yemeğini kendi alır kendi yer ve kalkar gider, bizim 10 yaşında çoçuğumuzun yemeğini babası alır annesi yedirir teyzesi ağzını siler bu çocuk 29 yaşına gelir baba anne teyze hala peşinden koşar. Ne kadar sorumluluk veriyoruz nasıl yetiştiriyoruz sorgulaması lazım ailelerin

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Simartmamak gerekiyor.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Kendi çıkarsın karpuzun çekirdeğini yaa :)) hiç bukadar detaylı ilgilenen olmadı benle.. evin küçük çocuğu olduğum için annem biraz fazla düşer üstüme ama allahtan uzaklarda okudum da biraz kendime gelebildim.. Okadar ilgi alaka göstermek iyi değildir. Ufaktan daha kucuk kucuk sorumluluklar vermek ve eğer yardım isterse ancak ozaman yardım etmek gerkir.. ama canım Türkiye'min güzel insanları kolayını bulsa 30-40 yaşına gelmiş çocuklarının bile hala altını bezlerler :)

1|0
    0|0
  • 19 yaşında herif ama bu ona küçük danam diyor sonrada ''çok somortmoyor moyoz ohohohoho'' diye laflar etmeyeceksin :D

1|0
    0|0
  • dur yaw daha kavun çekirdeklerini ayıklıcaktın :D

1|0
    0|0
  • Evet

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kendi eli yok mu?

1|0
    0|0