Ailemden nefret ediyorum ne yapacağım ben bunlarla?

Arkadaşlar özellikle babamdan tiksiniyorum nefret ediyorum. Surekli bağırıp çağırıyor. Adam gibi bir b*ku söyleyemiyor. Derslerim düştü. Param yok. Psikolojik hastalıklarım var (anksiyete panik atak) sorumsuzluk yapıyor. psikoloğa gidemiyorum. Evde ders neden dusuk diye bağırıp çağırıyor telefonu alıyor. Allaha yemin olsun ki ona bakmayacagım. 11 senedir zorbalık görüyorum resmen sokaga atacağım bir gun yaslandıgında parasız kaldığında bakmayacagım. 11 senedir zorbalık görüyorum ben etrafta hicbir suçum yok. Bu 11 senenin bende yarattığı etki vatana düşmanlık, teror sempatizanlıgı, intihar düşüncesi, anneye babaya asi olma, siddet vb. O bana bağırdıkca etrafımda bu sekilde zorbalık gördüğümde çözüm olarak bunlara yöneliyorum. Psikolojim skildi resmen kimseye anlatamıyorum. Ben güçlü olduguma inanıyorum. Derslerim bunlar yüzünden düştü. Babamdan Doğduğumdan beridir tiksiniyorum soyunu atasını bilmez bağırır çağırır siddet uygular vb. Tiksiniyorum hepsinden. Üstesinden geleceğim ama bir gün öldürmekten korkuyorum.. Ne yapacağım ben bunlarla? Nasıl çözeceğim bu 11 seneyi?

0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...