Bir restorana gittiniz ve bir kadının açık şekilde bebeğini emzirdiğini gördünüz, rahatsız olur musunuz?

Bir restorana gittiniz ve bir kadının açık şekilde bebeğini emzirdiğini gördünüz, rahatsız olur musunuz?

Şimdi bana gerici va diyenler kesin olacak eminim. Ama bu şekilde açık olması beni çok rahatsız eder. Üzerine ince bir şey örtmek zor değil. Ayıp bence. Ya sizce?

1|1
19|14

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Mahremiyet denen bir durum var, ben de bebek sahibi olacağım yakında. mememi kimsenin gözüne sokmama gerek olmaz diye düşünüyorum. süt sağma makineleri var onlarla beslenebilir bebek çok ayıp bence..

2|2
    0|2

Erkekler Ne Diyor 13

• Bu olay Türkiye'de gerçekleşmiyor, Muhtemelen Avrupa Ülkesi veya Amerika, onlara göre bir rahatsızlık hissi oluşturmadığı için beni enterese etmez ama Türkiye'de zaten kadınlar bunu yapmıyor

0|0
    0|0
  • hayır rahatsız olmam o bir anne ve cocuguna besin veriyor en ufak birşeyden tahrik olan salaklar yüzünden bu en dogal davranış bile abartılıyor ülkemizde
    o kadının kimseye birşey ispat etmeye çalışıtığı yok ki nesinden rahatsız olacaksın
    ayrıca bir kedinin yavrusunu beslemesi seni rahatsız etmiyorsa bunun neden rahatsız ettiğini bir düşün

0|0
    1|3
  • hayır..
    kadından çok anne o anda..

0|0
    0|1
  • Olmam

0|0
    0|0
  • Ne kafalar ne kafalar :( Bebek o diğeride anne :/

0|1
    0|0
  • rahatsız olmayız umurumuzda olmaz ama etıkte degıl... cırkın bı goruntu bence

0|1
    0|1
  • Yani umurumda olmaz ama doğru değil tabi.

0|0
    0|0
  • hadsizlik bu

0|1
    0|2
  • Olmam

0|0
    0|0
  • Bencede ayip insan bir ort ceker

0|1
    0|1
  • Donup bakmam bile

0|0
    0|1
  • Ohayani resmen fantazi diye izlerler bu ne kizim kim bu kiz

0|0
    0|1
  • izlerimmm

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 18

• aslında rahatsız oluncak bir şey yok da günümüzde bu durumlar için emzirme önlüğü yaptılar. nlardan bir tane edinirse daha iyi olur tabi www.google.com.tr/search

0|0
    0|0
  • isterseniz yobaz diyin ama bu edepsizliktir eşinden ve çocuğundan başkasına göğsünü göstermek nedir? gitsin orspluk yapsın hem para kazanır bu sayede nasılsa utanma yok ha bakmışlar ha ellemişler

2|2
    0|2
    • 2ay

Sapıksınız

• 2ay

Kadınları cinsel obje olarak görmüyorum senin gibi.

• 2ay

@Jodienaiden görmüyorsan çıplak gez işte. bizi cinsel obje olarak gören sizsiniz. dünyada erkek olmasaydı zaten kapatırmıydık biyerlerimizi nasılsa heryer kendi cinsimiz isteğimizi giyerdik sizin yüzünüzden bunlar şu boncuk beynini zorla ve düşün

• Hayır rahatsız olmam.

0|0
    0|0
  • Tabiki rahatsız olurum.

0|1
    0|1
  • çok rahatsız olurum şahsen yanlış bir hareket

0|2
    0|0
  • Bende senle aynı düşüncedeyim dogru bir sey oldugunu dusunmuyorum. beni rahatsiz etmez yani onda olan bendede var ama doğru değil

0|1
    0|1
  • Beni rahatsız etmez ama ahlak bekçileri tahrik olabilir

0|0
    1|3
  • Bu kadarı hiç normal değil.

0|2
    0|1
  • Rahatsiz olurum ben

0|2
    0|1
  • ya yani rahatsız olurum biraz herkesin ortasında hoş düşmez yani

0|1
    0|1
  • Ben de karşı değilim de bu biraz fazla açık geldi

0|0
    0|0
  • örtsün yeme kyiyoz

0|1
    0|1
  • Olmam işletmemde olmuş tu 2 kez dönüpte bakan dahi olmadı kadına.

0|0
    0|1
  • Bence gayet normal@Yiddish

0|0
    0|1
  • Bence bu normalleşmeli

0|0
    0|1
  • Kesinlikle ayıp fazla rahat

0|1
    0|0
  • Bende rahatsiz olurum acikcasi bebekleri getirmeyin 😂

0|1
    0|1
  • Baya geniş kadın. Bizim orayada kadın gelmişti para istiyodu dilenci yani göğsünü böyle acmış öyle dolanıyordu

0|1
    0|3
Yükleniyor...