Bana yardım edermisiniz?

Merhaba arkadaşlar size çok saçma bir konu açıcam şimdi saçmaysa neden diyebilirsiniz ama okumanızı rica ediyorum... Öncelikle kendimi tanıtayım ben meslek lisesinde okuyorum ve yaz tatilinde güzel bir yerde çalıştığım için iyide bir para alıyorum o parayı kendime dış görünüşüme ve kıyafetlere harcıyorum herşey son model alt üst olsun ama böyle abup subuk giyinen erkeklerden değil normal şekilde olması gereni yapıyorum ama iyi bir şekilde anlamışsınızdır umarım ve fiziğimde var ekleyim bunu konuya giriyorum lise 2 ye geçtiğimden bu yana (lise 2 de yeni insanlarda tanışıyoruz bilmiyenlere) sınıf erkek olsun kız olsun bana bir garezleri var iftiramı atmadılar tehditmi etmediler eşyalarıma zararmı vermediler bu arada özgünevi olan biriyim özgünevimi kimsenin canını acıtıcak şekilde kullanmıyorum devam edelim lise 2 bitti yaz tatilinde dedim seneye düzelir artık ben kavga ettim hocalarımla tartıştım bu olaylar yüzünden ona rağmen dik durdum yeni sene lise 3 2 gün oldu daha ben herzamanki gibi bir tane kız grubu var onlardan biri benim gömleğimin arkasını çizmiş tahta kalemiyle biliyorum onun yaptıgını diyorum senmi yaptın yooo ben yapmadım kim yaptı arkamda sen yokmuydun bilmıyorum diyo ben bunları napayım arkadaşlar kimseyle bu saçma konuyu konuşmak istemıyorum yaş büyümüş ama beyinleri büyümemiş cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim

0|0
3|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben de giyime fazla düşkünüm aynılarını ben de yaşadım zamanında... ki lise bitti hala daha yaşıyorum... nazarlık olsun boşver çekemiyorlar heralde

0|0
    0|0
    • 2ay

bu bariz belli ama kızı ne yapcam ben tutup döveyimmi işte çekiyoruz napalım

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 1

• anlattıklarına göre nasıl insanlar kıskanıyolar mı onlara bir tavrın bir hareketin mi yanlış geldi acaba yanlış gelsede kimse kimseye bunları yapamaz

0|0
    0|0

Sadece özel görüşlere izin veriliyor. Görüş ve görüş yorumların sadece sen ve soran üye tarafından görülebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...