Bakar mısınız başıma gelenler?

Geçen dolmuşa bindim. En arkada sadece bir oğlan oturuyor diğer taraflar boş. Bende gittim en arkaya oğlanın yakınına oturdum. Oğlan ineceği durağa geldiğinde zart diye osurdu öyle indi otobüsten sonra şoför kapıyı kapattı. Osuruk içerde kalınca koku yayıldı ama bu öyle böyle bir koku değil. Oğlan eşek kemirmiş diye şüphe ettim. Arkada tek ben olduğum için insanlar bana bakmaya başladılar. Teyzenin biri terbiyesiz dedi. Ne diyon karı dedim buna bir koydum yumruğu. Teyze yere yıkıldı kaptan yandan levye alıyordu tam alırken gördüm cebimden pıça çıkardım buna bir fırlattım tam o ara araya girip kavgayı engellemek isteyen adama geldi , kanlar içinde yere yığıldı adam. Şoför levyeyi aldı üstüme geldi. Yerde uzanan teyzeyi geçti ve bana ulaştı elindeki levyeyi yakaladım ve boğuşmaya başladık sonra çat diye bir ses geldi arkadan. Şoför yere yığıldı bir baktım teyze yerden kırıkkaleyi çıkarmış ateş etmiş bizim şoföre. Sonra silahı bana doğrulttu ki tam o ara canı çıktı canı çıkıncada silahın ucunun yönü değişti ve patladı mermi dışarı çıktı ve o sırada son sürat giden bir jipin şöförünün kafasına geldi. Araba yoldan çıkıp karşı şeride girdi ve zincirleme kaza oldu. Bende hiç bozuntuya vermedim aşağı inip aşağı yola kadar yürüdüm ve orda taksi tutup eve geldim. Sizce ne yapmalı?

Güncellemeler:
2ay sadfasfdsafdass
2ay gasdfgsdfgxcvbxcvbxcv

0|0
11|5

En İyi Kız Görüşü

• Ne diyon kari. Dedigin yerde yikildim ben :D o kadar uzun uzun yazmissin cevaplamazsak ayip olur :D bence sen kac saklan bir kac gun :D polisler ifadeni almaya felan gelir sonra :D

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• olur böyle şeyler :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Tamam

0|0
    0|1
  • Vay be çok güzel senaryo kurmuşsun 😂

0|0
    0|0
  • Dualarım seninle 😂#cennetkalbimizde

0|0
    0|0
  • hayal gucune saglik

0|0
    0|0
  • Bu ne ya :D

0|0
    0|0
  • Ne güldürdün ya akşam akşam😂😂😂

0|0
    0|0
  • Hayal gücün çok boktan

0|0
    0|0
  • Yaa hahahah😂

0|0
    0|0
  • Hahahahaha of 😂😂😂😂

0|0
    0|0
  • Kitap yaz sen aksiyonlu falan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Rüya anında yazarsan böyle oluyor, troll başlık

0|0
    0|0
  • Ne bu? absürd komedi tadında aksiyon filmi mi?

0|0
    0|0
  • Bende ciddi ciddi okuyodum ya 😀😀

0|0
    0|0
  • Helal alkış

0|0
    0|0
Yükleniyor...