Evli veya nişanlı olanlar yardım?

Nişanlıyım bir ay sonra düğünüm var. Nişanlımın hir abisi var bekar o da biriyle görüşüyormuş bizden bir sene sonra onlar da evlenecek inşallah. Daha tanışmadım (ismi ayşe diyelim) ayşeyle ama iyi bir kızmış. İki oğlu da evlendikten sonra kayınvalidem yalnız kalacağı için küçük bir eve çıkmak istiyor. Ayşe de bunu duyunca neden çıkacak ki bizimle beraber otursun demiş. O da kabul etmiş bunu, ama sürekli sizin yanınızda kalmam ben de biyerlere giderim sizi yalnız bırakırım falan demiş. Bunu bana kendisi söyledi ve bana sanki davet bekliyormuş gibi geldi. Gidecek başka yerleri var aslında kardeşi var teyzesi var. Çok iyi bir insan ama çok zor biri. Anlaşıyorum ama aynı evde uzun süre yaşamak beni çok yorar. Böyle bir daveti nişanlım bana sormadan yapamaz ama bana sorarsa da hayır diyemem. Bide yeni evli olucaz sonuçta bir yıllık evli olucaz biz de, onu kırmadan nasıl çıkabilirim bu işin içinden? Hatta ikisini de, çünkü kabul etmezsem eşimin de kırılacağını düşünüyorum.

0|1
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• Evlilik zor ve guzel bişey. Yaz bana arkadaşım yazda dertleselim?

0|0
    0|0
    • 2ay

Böyle dertleşsek?

• 1ay

Ilk müsait zamanımda inşallah :)

• 1ay

Tamam ama mutlaka bekliyorum :) hem de merakla ;)?

En İyi Kız Görüşü

• soğutma kendini. davet bekliyorsa gelsin

0|0
    0|0
    • 2ay

Davet bekliyorsa gelecek zaten yapacak bişey yok. bizim evin adını geçirmedi de hiç, hani ben diyorum biyerlere giderim derken davet mi bekledi diye.

Erkekler Ne Diyor 1

• Ben evleniyorum diyip ancak isin içinden cikarsin bundan kurtuluşun olacağını düşünmüyorum

0|0
    0|0
    • 2ay

Size gelirim gibi bişey demedi aslında ama davet bekledi, kendisi normalde benden uzakta ev tutun huzurlu olun bana yeter diyen birisi. Davet edilmediği sürece alınsa bile anlayış gösterir. Ama nişanlım dayanamaz gibi geliyo bana.

• 2ay

İşiniz zor Allaj yardimciniz olsun

Kızlar Ne Diyor 2

• Ayşe en iyi gelin olacak

0|0
    0|0
    • 2ay

Iki gelin var hepi topu. ya buyursun gelsin başımın üstünde yeri. Ama ben de yeni evli bir insan olucam davet beklemese keşke. Çok anlayışlıdır normalde ama bunu söylemesi kötü hissettirdi bana

• Git o salak ayşe ile konuş madem çok istedi kayinvalidesini bırakmasın bir yere 😑

0|0
    0|0
    • 2ay

Ya onun bırakmak gibi bir derdi yok zaten, kendi teklif etmiş hatta da, kayınvalidem diyo ki işte yeni evli olacaklar sürekli yanlarında olmaz bazen giderim biyerlere. Aslında haklı da onlar yeni evliyken biz de taş catlasin bir senelik evli olcaz. İnşallah biyerlerden kastı bizim ev değildir

Yükleniyor...