Ailenizden aylık para mı alırsınız lazım olunca mı?

Ünide kredi aldım şimdi ailemin yanında yüksek lisans yapıcam ve babam lazım olunca istersin veririm diyo bende elimde toplu para olmasına alıştım üniversitede bir gün çok bir gün az kafama göre takıldm şuanda ben aylık 400 istiyorum çok mu ya da haksız bir durumum var mı moralim bozuldu da? (Durumumuzda normal kötü değil)

0|1
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• Sizin gibi üniv. de okuyan kardeşim var, özel durumlar sebebiyle kendisini desteklemek zorunda kaldım, yanlış anlaşılmasın ama kardeşime ''Lazım olunca istersin'' diye cümleyi bele kurmak aklıma gelmesini istemem. Borç altına girerim gene onu desteklemeye uğraşırım. Babanızın durumu veya ailevi durum bilinemediği için sizin durum farklı olabilir, babanıza ve ailenize karşı kendinizi iyi ifade etmeniz gerekebilir, kendisine kararlarınızda iradeli olduğunuzu göstermeniz gerekebilir. Babanız 'Ben bu insanı desteklerim elbette' demelidir.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Aylık haftalık diye bir şey yok, o gün dışarı veya okula gideceksem babam her sabah para bırakır var mı yok mu diye sormadan.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• babani dusun. empati kur. sonra aklina uygun bir sekilde sordugun soruyu bidaha dusun cevabi bulucaksin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...