"Gürültüye sıfır tolerans" Artık evden, sokaktan gelen seslere komşudan şikayet gelirse ceza var! Ne düşünüyorsunuz?

Sokak düğünleri, asker eğlencesi hatta evden çıkan müzik sesi, komşularınız bunlardan şikayet ederse ceza kesiliyor. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• süper olay metropolün göbeğinde adam ana yolu kapatıp düğün yapıyor bu nedir yaa. Sen mutlusun diye ben de mi mutlu olmak zorundayım.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Çok iyi oldu bizim ev cadde üzerinde ve mağazalar çok rahatsiz edici bir yuksek sesle muzik aciyorlar. Hastasi var, yaslisi var, dersine çalışanı var bu ne saygısızlık

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• caddelerde son ses açıp hava atan hanzolardan, motorun sesini patlatırcasına geçen görgüsüzlerden, hergece kedi-köpek gibi kavga eden karşı komşu çocuklarının zırıltısından da kurtulacaksak iyi bişey. ama sanmıyorum etkili olacağını.

1|0
    0|0
  • E tamam da her faaliyetin zamanı var. Saat 20'den sonra matkap, elektrik süpürgesi gibi aletlerin çalıştırılması ve gece 23den sonra izin verilen toplantı-gösteri yürüyüşlerinin yapılması yasak. Diğer rahatsızlık durumlarında ise desibel önemli.

1|0
    0|0
  • Oh be. Sonunda üstteki komşuyu şikayet edebileceğim. Deli karılar delirtcek beni

1|0
    0|0
  • yerinde

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...